STÓŁ CHŁODNICZY 3-DRZWIOWY – LINIA 700
5867,99 zł (4770,72 zł netto)
Stół chłodniczy 3-drzwiowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 3-drzwiowy z blatem roboczym z rantem marki YATO YG-05255.
Stół chłodniczy o wymiarach 1795x700x950mm ma pojemność brutto 417L, użytkową 312L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur -2~+80C.
Doskonale nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych takich jak restauracje, bary, puby czy pizzerie.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Blat posiada dodatkowy rant tylny o wysokości 100mm. Stół wyposażony jest w 4 nóżki z regulacją wysokości w zakresie 120~180mm.
Boczny agregat chłodniczy o mocy 230W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Elektroniczny sterownik marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Średnie roczne zużycie energii 1166 kWh. Klasa energetyczna C.
Urządzenie posiada chłodzenie wymuszone oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z trzema samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w zestawie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Specyfikacja
- Wymiary: 1795x700x950 mm
- Zakres temperatury pracy: -2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 950-1010 mm
- Masa: 134 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 230 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 333x530 mm
- Prąd znamionowy: 1.3 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Wysokość rantu tylnego: 100 mm
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 56 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 3
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Wysokość nóżek: 120-180 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 1166.18 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 417 l
- Pojemność użytkowa: 312 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1795x700x950 mm |
| Zakres temperatury pracy | -2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 950-1010 mm |
| Masa | 134 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 230 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 333×530 mm |
| Prąd znamionowy | 1.3 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Wysokość rantu tylnego | 100 mm |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 56 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Wysokość nóżek | 120-180 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 1166.18 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 417 l |
| Pojemność użytkowa | 312 l |
| Marka |
Podobne produkty
STÓŁ CHŁODNICZY 2-DRZWIOWY - LINIA 700
5119,99 zł (4162,59 zł netto)
STÓŁ MROŹNICZY 2-DRZWIOWY - LINIA 700
6005,99 zł (4882,92 zł netto)
STÓŁ CHŁODNICZY 3-DRZWIOWY - LINIA 600
4663,99 zł (3791,86 zł netto)
Inni klienci kupili również
STÓŁ CHŁODNICZY 2-DRZWIOWY - LINIA 600
3943,99 zł (3206,50 zł netto)
PODSTAWA CHŁODNICZA 3-DRZWIOWA 317 L - LINIA 700
4967,99 zł (4039,02 zł netto)
STÓŁ CHŁODNICZY Z 4 SZUFLADAMI - LINIA 700
4566,99 zł (3713,00 zł netto)










