STÓŁ CHŁODNICZY Z 4 SZUFLADAMI – LINIA 700
4566,99 zł (3713,00 zł netto)
Stół chłodniczy z 4 szufladami
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 4-szufladowy z blatem roboczym marki YATO YG-05280.
Stół chłodniczy o wymiarach 900 x 700 x 870mm ma pojemność brutto 220L, użytkową 92L.
Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C. Doskonale nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych takich jak restauracje, bary, puby czy pizzerie.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dolny agregat chłodniczy o mocy 170 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Średnie roczne zużycie energii 898 kWh. Klasa energetyczna C.
Elektroniczny sterownik marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada chłodzenie statyczne z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z 4 samozamykającymi się szufladami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1 oraz butelek o wysokości max 150 mm.
Specyfikacja
- Wymiary: 900x700x870 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 870 mm
- Masa: 90 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 170 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba szuflad: 4
- Prąd znamionowy: 1.2 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Liczba nóżek: 4
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 45 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Wysokość nóżek: 20 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 897.54 kWh/rok
- Rozmiar blatu roboczego: 900x700 mm
- Rozmiar szuflady: 520x295 mm
- Szuflada: standard GN 1/1|samozamykająca|z możliwością pełnego wysunięcia|z otworami w bocznych ściankach umożliwiających przepływ powietrza
- Maks. obciążenie szuflady: 40 kg
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 220 l
- Pojemność użytkowa: 92 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 900x700x870 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 870 mm |
| Masa | 90 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 170 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba szuflad | 4 |
| Prąd znamionowy | 1.2 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Liczba nóżek | 4 |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 45 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wysokość nóżek | 20 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 897.54 kWh/rok |
| Rozmiar blatu roboczego | 900×700 mm |
| Rozmiar szuflady | 520×295 mm |
| Szuflada | standard GN 1/1, samozamykająca, z możliwością pełnego wysunięcia, z otworami w bocznych ściankach umożliwiających przepływ powietrza |
| Maks. obciążenie szuflady | 40 kg |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 220 l |
| Pojemność użytkowa | 92 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-3S HHH | 6 szuflad | 416 l | 0,203 kW | 2017x600x850 mm
14402,99 zł (11709,75 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-2S/R HH | 4 szuflady | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
10140,12 zł (8244,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK ze zlewem
10697,31 zł (8697,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy z jednodrzwiowy z 6 szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-4S HHHD
17891,89 zł (14546,25 zł netto)
Stół chłodniczy dwudrzwiowy przeszklony 600 Snack Concept Fagor CCP-2S GD
9126,29 zł (7419,75 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-3S/R HHH | 6 szuflad | bez agregatu | 416 l | 1717x600x850 mm
13368,87 zł (10869,00 zł netto)






