PODSTAWA CHŁODNICZA 3-DRZWIOWA 317 L – LINIA 700
5740,99 zł (4667,47 zł netto)
Podstawa chłodnicza 3-drzwiowa
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPodstawa chłodnicza 3-drzwiowa z agregatem bocznym – linia 700 marki YATO YG-05259.
Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur -2~+80C. Doskonale nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych takich jak restauracje, bary, puby czy pizzerie.
Stół chłodniczy o wymiarach blatu roboczego 1795 x 700mm i wysokości całkowitej 650~720 mm z 4-nóżkami z regulacją wysokości (70 mm). Umożliwia ustawienie na nim różnego rodzaju urządzeń nablatowych takich jak frytownice, szatkownice do warzyw, wilki do mięsa, krajalnice, itp. Niewielka wysokość umożliwia ustawienie go także pod blatem roboczym.
Stół posiada 3 samozamykające się drzwi z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi, gwarantującymi szczelne zamknięcie. Wewnątrz znajdują się 3 powlekane PVC półki o wymiarach 330 x 530 mm, których max obciążenie wynosi do 40 kg / półkę. 6-stopniowa regulacja wysokości umożliwia dostosowanie ich pozycji w zależności od indywidualnych potrzeb. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1. Pojemność brutto wynosi 317L, użytkowa 200L.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd. Natomiast komora wewnętrzna ma zaokrąglone krawędzie co znacznie łatwia utrzymanie jej w czystości.
Boczny agregat chłodniczy o mocy 230 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1138 kWh. Klasa energetyczna C. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Elektroniczny sterownik marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Parametry:
- Pojemność [l]: 317
- Waga [kg]: 107
- Wymiary (DxSxW) [cm]: 70x179,5x65
- Materiał: stal nierdzewna
- Norma gastronomiczna [GN]: 1/1
Specyfikacja
- Wymiary: 1795x700x650 mm
- Zakres temperatury pracy: -2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 650-710 mm
- Masa: 107 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 230 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak|6-stopniowa regulacja wysokości półek
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 333x530 mm
- Prąd znamionowy: 1.3 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 50 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 3
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Wysokość nóżek: 140-200 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 1137.71 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Rozmiar blatu roboczego: 1795x700 mm
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 317 l
- Pojemność użytkowa: 200 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1795x700x650 mm |
| Zakres temperatury pracy | -2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 650-710 mm |
| Masa | 107 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 230 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak, 6-stopniowa regulacja wysokości półek |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 333×530 mm |
| Prąd znamionowy | 1.3 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 50 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Wysokość nóżek | 140-200 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 1137.71 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Rozmiar blatu roboczego | 1795×700 mm |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 317 l |
| Pojemność użytkowa | 200 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy Fagor CCP-2S/R HH | 4 szuflady | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
10140,12 zł (8244,00 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-3S/R HHH | 6 szuflad | bez agregatu | 416 l | 1717x600x850 mm
13368,87 zł (10869,00 zł netto)
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
16132,68 zł (13116,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami
14755,39 zł (11996,25 zł netto)
Zespolony stół chłodniczy 800 EN60x40 do pizzy
16859,61 zł (13707,00 zł netto)
Stół chłodniczy sałatkowy 3-drzwiowy linia 700 Fagor RPS-3GP
7337,57 zł (5965,50 zł netto)







