WITRYNA CHŁODNICZA 360L 68X68X175 CZARNA
9356,99 zł (7607,31 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOOkrągła witryna chłodnicza YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli oraz różnego rodzaju napojów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduje, że nadstawka chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób, zachęcając klientów do ich wyboru.
- pojemność: 360 l
- cztery półki z hartowanego szkła o regulowanej wysokości
- otwierane drzwiczki z hartowanego szkła z funkcją samozamykania
- zaokrąglona szyba przednia wykonana z hartowanego szkła, co zapewnia dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące
- cztery specjalnej konstrukcji nóżki z wbudowanymi kółkami - bardziej wkręcając i skracając nóżki powodujemy, że witryna osiada na kółkach, dzięki czemu możliwe jest jej przestawienie w dowolne miejsce, natomiast po wykręceniu nóżek osiada stabilnie na podłożu i pozostaje unieruchomiona
- witryna pracuje w zakresie temperatur +2-8°C wykorzystując czynnik chłodniczy R290
- zastosowana technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne
- średnie roczne zużycie energii wynosi 2484 kWh
- sterowanie odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury
- w kolorze czarnym
Specyfikacja
- Wymiary: 680x680x1750 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 360 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 127 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 460 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba kółek: 4
- Liczba półek: 4
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.6 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 7 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 115 g
- Czynnik spieniający izolację: EPS
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|automatycznie zamykane
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Embraco
- Średnie roczne zużycie energii: 2484 kWh/rok
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: hartowane szkło
- Średnica półki: 540 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 680x680x1750 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 360 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 127 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 460 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba kółek | 4 |
| Liczba półek | 4 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.6 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 7 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 115 g |
| Czynnik spieniający izolację | EPS |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, automatycznie zamykane |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Embraco |
| Średnie roczne zużycie energii | 2484 kWh/rok |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | hartowane szkło |
| Średnica półki | 540 mm |
| Marka |
Podobne produkty
WITRYNA CHŁODNICZA 100L 68X45X67 BIAŁA
2525,99 zł (2053,65 zł netto)
Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138 l Wariant podstawowy
2110,18 zł (1715,59 zł netto)
Witryna chłodnicza 3-półkowa, Arktic, 300L, 230V/480W, 650x833x(H)1460mm 300 l
8313,43 zł (6758,89 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza nastawna 120L Wariant podstawowy120L
3005,16 zł (2443,22 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA 5X1/2 GN 175,5X39,5X37,5
3246,99 zł (2639,83 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA 100L 68X45X67 CZARNA
2718,99 zł (2210,56 zł netto)








