WITRYNA CHŁODNICZA 5X1/2 GN 175,5X39,5X37,5
3246,99 zł (2639,83 zł netto)
Witryna chłodnicza do sushi
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO do sushi 5x1/2GN Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji sushi, tapas czy różnego rodzaju starterów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu restauracjach czy hotelach. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Nadstawka chłodnicza YATO mieści 5 pojemników GN 1/2 40 mm ze stali nierdzewnej, które są zawarte w zestawie. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem przesuwanych drzwiczek szklanych. Wykonane są one ze szkła hartowanego, podobnie jak panoramiczna szyba przednia. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego z górną dyszą parową oraz funkcją automatycznego rozmrażania zapewnia bardzo efektywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna. Średnie roczne zużycie energii wynosi 955 kWh. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 1755x395x375 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Zawartość zestawu: witryna|pojemnik GN 1/2 x5
- Pojemność: GN 1/2 x5 (132 l)
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 53 kg
- Napięcie: 230 V a.c.
- Moc: 160 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 1
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.2 A
- Chłodzenie: statyczne z górną dyszą parową
- Oświetlenie: LED
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 3
- Moc lampy LED: 3 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 35 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: przesuwne
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Średnie roczne zużycie energii: 953 kWh/rok
- Rodzaj bocznego agregatu: Zanussi
- Materiał witryny: hartowane szkło
- Maks. głębokość pojemników GN: 40 mm
- Materiał półki: hartowane szkło
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1755x395x375 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Zawartość zestawu | witryna, pojemnik GN 1/2 x5 |
| Pojemność | GN 1/2 x5 (132 l) |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 53 kg |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Moc | 160 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 1 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.2 A |
| Chłodzenie | statyczne z górną dyszą parową |
| Oświetlenie | LED |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 3 |
| Moc lampy LED | 3 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 35 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | przesuwne |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Średnie roczne zużycie energii | 953 kWh/rok |
| Rodzaj bocznego agregatu | Zanussi |
| Materiał witryny | hartowane szkło |
| Maks. głębokość pojemników GN | 40 mm |
| Materiał półki | hartowane szkło |
| Marka |
Podobne produkty
Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138 l Wariant podstawowy
2110,18 zł (1715,59 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna, 58 l, Arktic, czarny, 230V/170W, 444x397x(H)795mm Wariant podstawowy
1944,51 zł (1580,90 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 410L, 230V/490W, 1224x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
9541,76 zł (7757,53 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza nastawna 98L Czarna
2214,22 zł (1800,18 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 78L 78L biała
2029,37 zł (1649,89 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA 5X1/3GN 135X42,5X29,5
3562,99 zł (2896,74 zł netto)






