STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 1400×600×H850MM
571,99 zł (465,03 zł netto)
Stół roboczy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół centralny skręcany z półką marki YATO o wymiarach 1400 x 600 x 850 (szerokość, głębokość, wysokość).
Stół centralny z półką wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 przystosowanej do stosowania w gastronomii w warunkach intensywnej eksploatacji. Starannie wykonane połączenia spawane oraz gładkie powierzchnie powodują, że jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.
Blat stołu wykonany jest z masywnej blachy o grubości 0,8 mm z dodatkowymi profilami wzmacniającymi. Dodatkowo blat wzmocniony jest od spodu drewnianą płytą laminowaną o grubości 20 mm, która usztywnia go i wygłusza, a przy tym jest odporna na wilgoć. Dzięki temu blat może osiągnąć nośność wynoszącą do 150 kg.
Dodatkowo zamocowana półka dolna jest bardzo funkcjonalna i pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń roboczą. Jej nośność wynosząca do 35 kg umożliwia przechowywanie podręcznych naczyń i urządzeń. Odległość między półką a blatem to 63 cm.
Nogi stołu wykonane z okrągłych profili posiadają regulację wysokości w zakresie +/-15 mm, co pozwala na wypoziomowanie stołu nawet na nierównych podłożach. Ponadto posiadają podkładki plastikowe, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem.
Bardzo istotną zaletą stołu YATO jest zastosowany system skręcania. Spakowany stół mieści się w niewielkim kartonie, dzięki czemu koszty jego transportu jest relatywnie niski. Zajmuje także niewiele miejsca w magazynie. Natomiast proces składania stołu jest bardzo szybki i łatwy. Zastosowane rozwiązania gwarantują bardzo stabilną konstrukcję, która jest sztywna i trwała.
Specyfikacja
- Wymiary: 1400x600x850 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Wykończenie powierzchni: polerowana
- Długość: 1400 mm
- Szerokość: 600 mm
- Wysokość: 850 mm
- Składany: tak
- Maks. obciążenie: 150 kg
- Regulowany: tak
- Grubość blachy: 0.8 mm
- Kółka: nie
- Liczba półek: 1
- Łatwe czyszczenie: tak
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Maks. obciążenie półki: 35 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1400x600x850 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Wykończenie powierzchni | polerowana |
| Długość | 1400 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Składany | tak |
| Maks. obciążenie | 150 kg |
| Regulowany | tak |
| Grubość blachy | 0.8 mm |
| Kółka | nie |
| Liczba półek | 1 |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Maks. obciążenie półki | 35 kg |
| Marka |
Podobne produkty
STÓŁ ROBOCZY 80X50 CM KW. NOGI
534,99 zł (434,95 zł netto)
SKŁADANY STÓŁ PRZYŚCIENNY Z PÓŁKĄ 800X600XH850+100MM
570,99 zł (464,22 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 1400×700×H850MM
707,99 zł (575,60 zł netto)
Inni klienci kupili również
STÓŁ ROBOCZY 150X60 CM KW. NOGI
722,99 zł (587,80 zł netto)
SKŁADANY STÓŁ PRZYŚCIENNY Z PÓŁKĄ 800X700XH850+100MM
600,99 zł (488,61 zł netto)
SKŁADANY STÓŁ PRZYŚCIENNY Z PÓŁKĄ 1400X600XH850+100MM
725,99 zł (590,24 zł netto)










