STÓŁ ROBOCZY 150X60 CM KW. NOGI
834,99 zł (678,85 zł netto)
Stół roboczy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOSkręcany stół centralny z półką. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 przystosowanej do intensywnego eksploatowania w gastronomii. Starannie wykonane połączenia spawane oraz gładkie powierzchnie powodują, że jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.
Blat stołu wykonany jest z masywnej blachy o grubości 0,8 mm. Dodatkowe profile i zamocowana od spodu drewniana płyta laminowana usztywniają i wygłuszają blat. Płyta ma grubość 20 mm i jest odporna na wilgoć. Dzięki temu blat ma nośność 150 kg. Umieszczona pod blatem półka zwiększa funkcjonalność stołu i pozwala lepiej wykorzystać przestrzeń. Jej nośność wynosząca do 35 kg umożliwia przechowywanie podręcznych naczyń i urządzeń. Odległość między półką a blatem to 63 cm.
Nogi wykonane z kwadratowych profili mają regulację wysokości w zakresie +/- 15 mm, ułatwiając wypoziomowanie stołu. Zakończone są plastikowymi podkładkami zabezpieczającymi podłogę przed zarysowaniem.
Stół jest skręcany, dzięki czemu mieści się w wąskim kartonie, powodując, że jest relatywnie łatwy i tani w transporcie oraz magazynowaniu.
- grubość blachy: 0.8 mm
- materiał: polerowana stal nierdzewna 201
- maksymalne obciążenie: 150 kg
- maksymalne obciążenie półki: 35 kg
- odporny na działanie kwasów organicznych i detergentów
- łatwy do utrzymania w czystości
Specyfikacja
- Wymiary: 1500x600x850 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Wykończenie powierzchni: polerowana
- Długość: 1500 mm
- Szerokość: 600 mm
- Wysokość: 850 mm
- Składany: tak
- Maks. obciążenie: 150 kg
- Regulowany: tak
- Grubość blachy: 0.8 mm
- Kółka: nie
- Liczba półek: 1
- Łatwe czyszczenie: tak
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Maks. obciążenie półki: 35 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1500x600x850 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Wykończenie powierzchni | polerowana |
| Długość | 1500 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Składany | tak |
| Maks. obciążenie | 150 kg |
| Regulowany | tak |
| Grubość blachy | 0.8 mm |
| Kółka | nie |
| Liczba półek | 1 |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Maks. obciążenie półki | 35 kg |
| Marka |
Podobne produkty
STÓŁ ROBOCZY 80X50 CM KW. NOGI
618,99 zł (503,24 zł netto)
STÓŁ ROBOCZY 120X60 CM KW. NOGI
674,99 zł (548,77 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 800×600×H850
556,99 zł (452,84 zł netto)
Inni klienci kupili również
SKŁADANY STÓŁ PRZYŚCIENNY Z PÓŁKĄ 1000X700XH850+100MM
779,99 zł (634,14 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 800×700×H850MM
529,99 zł (430,89 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 1200×600×H850MM
677,99 zł (551,21 zł netto)