SŁUPEK DO REGAŁU AŻUROWEGO 1880MM
41,99 zł (34,14 zł netto)
Słupek do regału magazynowego
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOSłupek przeznaczony do ażurowego regału, doskonale sprawdzającego się w kuchniach, magazynach, sklepach, warsztatach. Chromowane wykończenie chroni go przez korozją i uszkodzeniami eksploatacyjnymi. Wytrzymała konstrukcja słupków zapewnia regałowi nośność do 800 kg oraz daje możliwość swobodnej regulacji wysokości półek.
- każdy słupek posiada nóżkę, która chroni podłoże przed zarysowaniem i umożliwia wypoziomowanie złożonego regału
- słupek jest sprzedawany w kompletach po 4 szt.
- regał nadaje się do samodzielnego montażu i jest łatwy do utrzymania w czystości. Poprawna konfiguracja regału zawiera 4 nogi YG-09065 i 4 półki w wybranym rozmiarze – zestawy półek i słupków należy zakupić osobno
Wymiary:
- długość: 1880 mm
- średnica: 25,4 mm
- grubość profilu: 1,2 mm
Specyfikacja
- Materiał: stal
- Wykończenie powierzchni: chromowana|polerowana
- Dla: YG-09050|YG-09051|YG-09052|YG-09053|YG-09054|YG-09055|YG-09056|YG-09057|YG-09058|YG-09059
- Długość: 1880 mm
- Średnica: 25.4 mm
- Składany: tak
- Grubość profilu: 1.2 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Liczba sztuk w zestawie: 4
- Gumowa stopka: tak
- Maks. obciążenie regału: 800 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wykończenie powierzchni | chromowana, polerowana |
| Dla | YG-09050, YG-09051, YG-09052, YG-09053, YG-09054, YG-09055, YG-09056, YG-09057, YG-09058, YG-09059 |
| Długość | 1880 mm |
| Średnica | 25.4 mm |
| Składany | tak |
| Grubość profilu | 1.2 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 4 |
| Gumowa stopka | tak |
| Maks. obciążenie regału | 800 kg |
| Marka |
Podobne produkty
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X600MM
66,99 zł (54,46 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X1210MM
119,99 zł (97,55 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X906MM
88,99 zł (72,35 zł netto)
Inni klienci kupili również
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X1520MM
153,99 zł (125,20 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X600MM
82,99 zł (67,47 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X906MM
112,99 zł (91,86 zł netto)




