PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X1520MM
177,99 zł (144,71 zł netto)
Półka do regału magazynowego
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPółka regału o wymiarze 457 x 1520 mm ze stali chromowanej.
Półka Yato przeznaczona do ażurowego regału, doskonale sprawdzającego się w kuchniach, magazynach, sklepach, warsztatach. Wzmocnienie sprawia, że nośność każdej półki wynosi aż 200 kg, a całego regału – 800 kg. Chromowana powierzchnia gwarantuje ochronę przed korozją i uszkodzeniami eksploatacyjnymi, a druciana konstrukcja zapewnia produktom idealną wentylację.
- wysokość półek można swobodnie regulować na słupkach
- półka jest sprzedawana w kompletach po 4 szt
- regał nadaje się do samodzielnego montażu i jest łatwy do utrzymania w czystości
- gotowy regał składa się z 4 półek i 4 słupków – zestawy półek i słupków należy zakupić osobno
- w zestawie znajdują się 4 komplety klipsów montażowych
Informacje:
- nośność: 200 kg
- szerokość: 1520 mm
- głębokość: 457 mm
- grubość drutu: 3,4 mm
- grubość rantu: 4,6 mm
- grubość wzmocnienia półki: 6,1 mm
Specyfikacja
- Materiał: stal
- Wykończenie powierzchni: chromowana|polerowana
- Zawartość zestawu: półka|komplet klinów montażowych x4
- Składany: tak
- Rozmiar półki: 1520x457 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Maks. obciążenie półki: 200 kg
- Rant zabezpieczający: tak
- Konfiguracje gotowego regału: YG-09053 x4 + YG-09065 x4
- Wymiary gotowego regału: 1520x457x1880 mm
- Grubość drutu: 3.4 mm
- Grubość rantu: 4.6 mm
- Grubość wzmocnienia półki: 6.1 mm
- Maks. obciążenie regału: 800 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal |
| Wykończenie powierzchni | chromowana, polerowana |
| Zawartość zestawu | półka, komplet klinów montażowych x4 |
| Składany | tak |
| Rozmiar półki | 1520×457 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 200 kg |
| Rant zabezpieczający | tak |
| Konfiguracje gotowego regału | YG-09053 x4 + YG-09065 x4 |
| Wymiary gotowego regału | 1520x457x1880 mm |
| Grubość drutu | 3.4 mm |
| Grubość rantu | 4.6 mm |
| Grubość wzmocnienia półki | 6.1 mm |
| Maks. obciążenie regału | 800 kg |
| Marka |
Podobne produkty
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X1520MM
215,99 zł (175,60 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X906MM
101,99 zł (82,92 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X600MM
77,99 zł (63,41 zł netto)
Inni klienci kupili również
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 457X1210MM
137,99 zł (112,19 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X906MM
129,99 zł (105,68 zł netto)
PÓŁKA DO REGAŁU AŻUROWEGO 610X600MM
95,99 zł (78,04 zł netto)








