SKŁADANY STÓŁ PRZYŚCIENNY Z PÓŁKĄ 1200X600XH850+100MM
691,99 zł (562,59 zł netto)
Stół roboczy
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Stół przystawny skręcany z półką marki YATO o wymiarach 1200 x 600 x 850 (szerokość, głębokość, wysokość).
Stół przystawny z półką wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 przystosowanej do stosowania w gastronomii w warunkach intensywnej eksploatacji. Starannie wykonane połączenia spawane oraz gładkie powierzchnie powodują, że jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości.
Blat stołu wykonany jest z masywnej blachy o grubości 0,8 mm z dodatkowymi profilami wzmacniającymi. Dodatkowo blat wzmocniony jest od spodu drewnianą płytą laminowaną o grubości 20 mm, która usztywnia go i wygłusza, a przy tym jest odporna na wilgoć. Dzięki temu blat może osiągnąć nośność wynoszącą do 150 kg.
Blat z tyłu posiada dodatkowy rant o wysokości 100 mm, dzięki któremu po przystawieniu stołu do ściany zapobiega on wpadaniu resztek jedzenia za stół znacznie zwiększając higienę pracy.
Dodatkowo zamocowana półka dolna jest bardzo funkcjonalna i pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń roboczą. Jej nośność wynosząca do 35 kg umożliwia przechowywanie podręcznych naczyń i urządzeń. Odległość między półką a blatem to 63 cm.
Nogi stołu wykonane z okrągłych profili posiadają regulację wysokości w zakresie +/-15 mm, co pozwala na wypoziomowanie stołu nawet na nierównych podłożach. Ponadto posiadają podkładki plastikowe, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem.
Bardzo istotną zaletą stołu YATO jest zastosowany system skręcania. Spakowany stół mieści się w niewielkim kartonie, dzięki czemu koszty jego transportu jest relatywnie niski. Zajmuje także niewiele miejsca w magazynie. Natomiast proces składania stołu jest bardzo szybki i łatwy. Zastosowane rozwiązania gwarantują bardzo stabilną konstrukcję, która jest sztywna i trwała.
Specyfikacja
- Wymiary: 1200x600x950 mm
- Materiał: stal nierdzewna 201
- Wykończenie powierzchni: polerowana
- Długość: 1200 mm
- Szerokość: 600 mm
- Wysokość: 850+100 mm
- Składany: tak
- Maks. obciążenie: 150 kg
- Regulowany: tak
- Grubość blachy: 0.8 mm
- Kółka: nie
- Liczba półek: 1
- Łatwe czyszczenie: tak
- Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów: tak
- Maks. obciążenie półki: 35 kg
- Wysokość rantu tylnego: 100 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200x600x950 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 201 |
| Wykończenie powierzchni | polerowana |
| Długość | 1200 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 850+100 mm |
| Składany | tak |
| Maks. obciążenie | 150 kg |
| Regulowany | tak |
| Grubość blachy | 0.8 mm |
| Kółka | nie |
| Liczba półek | 1 |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Odporność na działanie kwasów organicznych i detergentów | tak |
| Maks. obciążenie półki | 35 kg |
| Wysokość rantu tylnego | 100 mm |
| Marka |
Podobne produkty
STÓŁ ROBOCZY 120X60 CM KW. NOGI
583,99 zł (474,79 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 800×600×H850
481,99 zł (391,86 zł netto)
STÓŁ ROBOCZY 80X50 CM KW. NOGI
534,99 zł (434,95 zł netto)
Inni klienci kupili również
STÓŁ ROBOCZY 150X60 CM KW. NOGI
722,99 zł (587,80 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 1200×600×H850MM
586,99 zł (477,23 zł netto)
STÓŁ CENTRALNY SKŁADANY Z PÓŁKĄ 1000×600×H850
511,99 zł (416,25 zł netto)











