SITKO DO PRZESIEWANIA 280MM
24,99 zł (20,32 zł netto)
Sito do przesiewania
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOSito do przesiewania marki Yato ma średnicę 280 mm i głębokość 70 mm. Sito z drobnym oczkiem o rozmiarze 1 mm.
- wykonana jest z wysokiej jakosci stali nierdzewnej
- chromowana powierzchnia znacznie ułatwia czyszczenie i utrzymanie jej w czystości
- dodatkowo można je myć w zmywarkach
Specyfikacja
- Materiał: stal nierdzewna
- Zastosowanie: do przesiewania mąki, cukru pudru
- Wykończenie powierzchni: chromowana
- Rodzaj: drobne sito
- Średnica: 280 mm
- Wysokość: 70 mm
- Rozmiar oczka: 1x1 mm
- Grubość profilu: 0.2 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Możliwość mycia w zmywarce: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Zastosowanie | do przesiewania mąki, cukru pudru |
| Wykończenie powierzchni | chromowana |
| Rodzaj | drobne sito |
| Średnica | 280 mm |
| Wysokość | 70 mm |
| Rozmiar oczka | 1×1 mm |
| Grubość profilu | 0.2 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | tak |
| Marka |
Podobne produkty
SITKO DO PRZESIEWANIA 220MM
16,99 zł (13,81 zł netto)
Krajalnica Kitchen Line 300 Wariant podstawowy
3110,21 zł (2528,63 zł netto)
Deska do krojenia z włókna drzewnego, HENDI, czarny, 440x325x(H)6mm Wariant podstawowy
127,28 zł (103,48 zł netto)
Inni klienci kupili również
Deska dębowa do serwowania, HENDI, 370x270x(H)20mm Wariant podstawowy
140,41 zł (114,15 zł netto)
Deska do krojenia HACCP GN 1/1, HENDI, GN 1/1, brązowy, 530x325x(H)10mm Wariant podstawowy
44,45 zł (36,14 zł netto)
Deska do krojenia HACCP 600x400 brązowa do mięsa gotowanego, wędlin
130,31 zł (105,94 zł netto)

