SITKO DO PRZESIEWANIA 220MM
16,99 zł (13,81 zł netto)
Sito do przesiewania
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOSito do przesiewania marki Yato. Ma średnicę 220 mm i głębokość 60 mm. Sito z drobnym oczkiem o rozmiarze 1 mm.
- wykonana jest z wysokiej jakosci stali nierdzewnej
- chromowana powierzchnia znacznie ułatwia czyszczenie i utrzymanie jej w czystości
- dodatkowo można je myć w zmywarkach
Specyfikacja
- Materiał: stal nierdzewna
- Zastosowanie: do przesiewania mąki, cukru pudru
- Wykończenie powierzchni: chromowana
- Rodzaj: drobne sito
- Średnica: 220 mm
- Wysokość: 60 mm
- Rozmiar oczka: 1x1 mm
- Grubość profilu: 0.2 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Możliwość mycia w zmywarce: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Zastosowanie | do przesiewania mąki, cukru pudru |
| Wykończenie powierzchni | chromowana |
| Rodzaj | drobne sito |
| Średnica | 220 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Rozmiar oczka | 1×1 mm |
| Grubość profilu | 0.2 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Deska dębowa do serwowania, HENDI, 420x280x(H)40mm Wariant podstawowy
100,00 zł (81,30 zł netto)
Deska do krojenia deska do krojenia 500x350
123,24 zł (100,20 zł netto)
Deska do krojenia deska do krojenia 600x400
150,51 zł (122,37 zł netto)
Inni klienci kupili również
Deska do serwowania z drewna oliwnego, HENDI, o260x(H)25mm Wariant podstawowy
40,41 zł (32,85 zł netto)
Deska do krojenia uniwersalna z uchwytem 300x200
30,30 zł (24,63 zł netto)
Deska do krojenia HACCP - GN 1/2 biała do nabiału
36,36 zł (29,56 zł netto)

