PIŁA DO MIĘSA I KOŚCI, OSTRZE 1650MM
4445,99 zł (3614,63 zł netto)
Piła do kości
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPrzeznaczona do krojenia kości, mięsa z kością, mięsa bez kości, mięsa mrożonego, ryb. Szczególnie przydatna w zakładach przetwórstwa mięsnego oraz w gastronomii.
- anodyzowana obudowa wykonana ze stopu aluminium
- ostrze ze stali nierdzewnej z regulacją naciągu
- stół ze stali nierdzewnej
- długość ostrza: 1650 mm
- szybkość cięcia: 1400 min-1
- regulowana grubość cięcia: 3-180 mm
- max. wysokość cięcia: 245 mm
- półautomatyczne ostrzenie
- wyłącznik bezpieczeństwa
- mikrowyłącznik otwarcia obudowy
- zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz
Specyfikacja
- Wymiary: 870x450x465 mm
- Zastosowanie: do krojenia świeżego mięsa, mrożonego mięsa, mięsa z kością i ryb
- Wykończenie powierzchni: anodowana
- Materiał ostrza: stal nierdzewna
- Materiał obudowy: aluminium|magnez
- Masa: 39 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 750 W
- Wyłącznik: tak
- Stopień ochrony: IP25
- Stopka antypoślizgowa: tak
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: 75.0 ± 3.0 / 90.0 ± 3.0 dB(A)
- Moc akustyczna: 95.0 ± 3.0 / 103.0 ± 3.0 dB(A)
- Liczba zębów na cal: 4 TPI
- Maks. wysokość cięcia: 245 mm
- Grubość cięcia: 3-180 mm
- Rozmiar stolika roboczego: 437x465 mm
- Prędkość cięcia: 1400 min⁻¹
- Długość piły taśmowej: 1650 mm
- Szerokość piły taśmowej: 16 mm
- Grubość piły taśmowej: 0.5 mm
- Materiał stolika roboczego: stal nierdzewna
- Prędkość ostrza: 15 m/s
- Średnica koła pasowego piły: 210 mm
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 870x450x465 mm |
| Zastosowanie | do krojenia świeżego mięsa, mrożonego mięsa, mięsa z kością i ryb |
| Wykończenie powierzchni | anodowana |
| Materiał ostrza | stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | aluminium, magnez |
| Masa | 39 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 750 W |
| Wyłącznik | tak |
| Stopień ochrony | IP25 |
| Stopka antypoślizgowa | tak |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | 75.0 ± 3.0 / 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Moc akustyczna | 95.0 ± 3.0 / 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI |
| Maks. wysokość cięcia | 245 mm |
| Grubość cięcia | 3-180 mm |
| Rozmiar stolika roboczego | 437×465 mm |
| Prędkość cięcia | 1400 min⁻¹ |
| Długość piły taśmowej | 1650 mm |
| Szerokość piły taśmowej | 16 mm |
| Grubość piły taśmowej | 0.5 mm |
| Materiał stolika roboczego | stal nierdzewna |
| Prędkość ostrza | 15 m/s |
| Średnica koła pasowego piły | 210 mm |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Piła do kości Wariant podstawowy
8946,79 zł (7273,81 zł netto)
PIŁA DO KOŚCI 850W
2862,99 zł (2327,63 zł netto)






