PIŁA DO KOŚCI 850W
2690,99 zł (2187,80 zł netto)
Piła do kości
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPrzeznaczona do profesjonalnego wykorzystania w zakładach przetwórstwa mięsnego oraz gastronomii. Polecana do krojenia kości, mięs z kośćmi i bez kości, mięs mrożonych i ryb.
- korpus i blat wykonane ze stali nierdzewnej
- taśma tnąca wykonana ze stali szybkotnącej HSS
- zakres cięcia: 4-180 mm
- prędkość ostrza: 15 m/s
- średnica koła: 210 mm
- moc: 850 W
- wyłącznik bezpieczeństwa
- wymiary blatu: 460 x 360 mm
- antypoślizgowe nóżki
- zasilanie: 230 V~ 50 Hz
Specyfikacja
- Wymiary: 880x455x480 mm
- Zastosowanie: do krojenia świeżego mięsa, mrożonego mięsa, mięsa z kością
- Wykończenie powierzchni: anodowana
- Materiał ostrza: HSS
- Materiał obudowy: aluminium|magnez
- Masa: 40.5 kg
- Napięcie: 230 V a.c.
- Moc: 850 W
- Wyłącznik: tak
- Stopień ochrony: IPX3
- Stopka antypoślizgowa: tak
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Liczba zębów na cal: 4 TPI
- Maks. wysokość cięcia: 210 mm
- Grubość cięcia: 4-180 mm
- Rozmiar stolika roboczego: 360x460 mm
- Prędkość cięcia: 1400 min⁻¹
- Długość piły taśmowej: 1650 mm
- Szerokość piły taśmowej: 16 mm
- Grubość piły taśmowej: 0.5 mm
- Materiał stolika roboczego: stal nierdzewna
- Prędkość ostrza: 15 m/s
- Średnica koła pasowego piły: 210 mm
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 880x455x480 mm |
| Zastosowanie | do krojenia świeżego mięsa, mrożonego mięsa, mięsa z kością |
| Wykończenie powierzchni | anodowana |
| Materiał ostrza | HSS |
| Materiał obudowy | aluminium, magnez |
| Masa | 40.5 kg |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Moc | 850 W |
| Wyłącznik | tak |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Stopka antypoślizgowa | tak |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Liczba zębów na cal | 4 TPI |
| Maks. wysokość cięcia | 210 mm |
| Grubość cięcia | 4-180 mm |
| Rozmiar stolika roboczego | 360×460 mm |
| Prędkość cięcia | 1400 min⁻¹ |
| Długość piły taśmowej | 1650 mm |
| Szerokość piły taśmowej | 16 mm |
| Grubość piły taśmowej | 0.5 mm |
| Materiał stolika roboczego | stal nierdzewna |
| Prędkość ostrza | 15 m/s |
| Średnica koła pasowego piły | 210 mm |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Piła do kości Wariant podstawowy
8946,79 zł (7273,81 zł netto)
PIŁA DO MIĘSA I KOŚCI, OSTRZE 1650MM
4178,99 zł (3397,55 zł netto)






