Piec do pizzy, 1-poziomowy 2000W Wariant podstawowy
1341,46 zł (1090,62 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 5 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: HendiPrzeznaczony jako sprzęt pomocniczy do dużych kuchni oraz bistr i food trucków
Obudowa ze stali nierdzewnej AISI 18/0, gwarantującej długoletnie używanie pieca
Komora ze stali nierdzewnej o wymiarach: 410×420×(H)120 mm, mieści 1 dużą pizzę o średnicy do o39 cm lub wiele małych potraw
Dno komory wyłożone kamieniem szamotowym akumulującym ciepło i nadającym pieczonym potrawom chrupkości
Każda grzałka o mocy 1000 W, z osobnym sterowaniem elektromechanicznym
Regulacja temperatury w zakresie od 50°C do 350°C
Piec wyposażony w oświetlenie
Drzwiczki z ergonomiczną rączką i okienkiem dla ułatwienia obserwacji procesu pieczenia
Timer z możliwością ustawienia czasu pracy do 120 min
Dostarczany z przewodem elektrycznym o długości około 1,7 m, zakończonym wtyczką z uziemieniem
Komora ogrzewana przez 2 wydajne elementy grzejne: jeden powyżej, drugi poniżej komory
Informacje dodatkowe
| napięcie | 230 V |
|---|---|
| Marka | |
| moc | 2 kW |
| wymiary | 580x560x(H)275 mm |
| categoryId | 137 |
| productCode | 220290 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 1299.00 |
| productId | 22386 |
Podobne produkty
Maszyna do produkcji świeżego makaronu 8 kg/h, dzieża 2 kg (bez sita) Wariant podstawowy
7688,16 zł (6250,54 zł netto)
Końcówka do urządzenia do makaronu MPF2,5/4 - BIGOLI Wariant podstawowy
376,78 zł (306,33 zł netto)
Radełko do pizzy zakrzywione Wariant podstawowy
264,66 zł (215,17 zł netto)
Inni klienci kupili również
Chwytak do blach do pizzy, aluminiowy Wariant podstawowy
38,39 zł (31,21 zł netto)
Piec do pizzy Basic 1/50 VETRO, 1-komorowy Wariant podstawowy
3016,27 zł (2452,25 zł netto)
Końcówka do urządzenia do makaronu MPF2,5/4 - PASTA SFOGLIA Wariant podstawowy
447,49 zł (363,81 zł netto)
