Maszyna do produkcji świeżego makaronu 8 kg/h, dzieża 2 kg (bez sita) Wariant podstawowy
7688,16 zł (6250,54 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 5 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Wydajność: 8 kg/h
– Bez końcówek
– Pojemność dzieży: 2 kg
– Waga: 26,5 kg
Informacje dodatkowe
| wymiary | 300x550x(H)425 mm |
|---|---|
| Marka | |
| moc | 370 W |
| napięcie | 230 V |
| categoryId | 137 |
| productCode | 201619 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 7389.00 |
| productId | 22252 |
Podobne produkty
Chochla do sosu do pizzy - płaska Wariant podstawowy
156,57 zł (127,29 zł netto)
Chwytak do blach do pizzy, aluminiowy Wariant podstawowy
38,39 zł (31,21 zł netto)
Piec do pizzy, 1-poziomowy 2000W Wariant podstawowy
1341,46 zł (1090,62 zł netto)
Inni klienci kupili również
Łopata do pizzy z krótką rączką, kwadratowa 305x660
71,72 zł (58,31 zł netto)
Deska do serwowania drewniana, HENDI, 600x400x(H)7mm Wariant podstawowy
225,26 zł (183,14 zł netto)
