NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 2L
620,99 zł (504,87 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Nadziewarka do kiełbas przeznaczona do profesjonalnego i amatorskiego wykorzystania w zakładach przetwórstwa mięsnego, restauracjach i firmach cateringowych, a także gospodarstwach agroturystycznych, domowych, wędzarniach.
Polecana do przygotowywania własnych wyrobów wędliniarskich i kiełbas.
- korpus, cylinder oraz końcówki wykonane ze stali nierdzewnej
- metalowa przekładnia
- pojemność: 2 l
- 2 prędkości napełniania dzięki mechanizmowi zębatkowemu z 2-stopniową przekładnią
- w zestawie 4 lejki o średnicach 16, 22, 32 i 38 mm
- typ pionowy
- maksymalna wysokość urządzenia z wysuniętym tłokiem - 73 cm
Specyfikacja
- Wymiary: 530x330x280 mm
- Materiał: stal nierdzewna
- Zastosowanie: do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich
- Materiał rękojeści: tworzywo sztuczne
- Zawartość zestawu: nadziewarka do kiełbas|dysza x4
- Pojemność: 2 l
- Średnica dyszy: 16|22|32|38 mm
- Masa: 6.3 kg
- Wydajność: 24.7 kg/h
- Stopka antypoślizgowa: nie
- Łatwe czyszczenie: tak
- Rozmiar cylindra: 113x201 mm
- Średnica cylindra: 113 mm
- Liczba poziomów prędkości: 2
- Maks. wysokość urządzenia z wysuniętym tłokiem: 730 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 530x330x280 mm |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Zastosowanie | do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich |
| Materiał rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | nadziewarka do kiełbas, dysza x4 |
| Pojemność | 2 l |
| Średnica dyszy | 16, 22, 32, 38 mm |
| Masa | 6.3 kg |
| Wydajność | 24.7 kg/h |
| Stopka antypoślizgowa | nie |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Rozmiar cylindra | 113×201 mm |
| Średnica cylindra | 113 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Marka |
Podobne produkty
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 10L Wariant podstawowy
1105,09 zł (898,45 zł netto)
Mieszarka ręczna do farszu na kiełbasę 18 l
931,35 zł (757,20 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 7L Wariant podstawowy
832,35 zł (676,71 zł netto)
Inni klienci kupili również
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS S/S 3L
780,99 zł (634,95 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 3L Wariant podstawowy
645,48 zł (524,78 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 10L ELEKTRYCZNA
2404,99 zł (1955,28 zł netto)







