NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 10L ELEKTRYCZNA
2081,99 zł (1692,67 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOElektryczna nadziewarka do kiełbas przeznaczona do przyrządzania własnych wyrobów wędliniarskich. Sprawdza się w restauracjach, gospodarstwach agroturystycznych, zakładach przetwórstwa mięsnego, wędzarniach oraz innych obiektach gastronomicznych, a także dla myśliwych i w gospodarstwach domowych.
Wyposażona jest w lejki o czterech średnicach, umożliwiające produkcję wyrobów o różnej grubości, a tym samym wiele ich rodzajów.
- wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS304
- uchylny i demontowalny zbiornik ułatwia nakładanie farszu oraz mycie
- silikonowa uszczelka tłoka zapobiega przeciekaniu farszu
- możliwość demontażu elementów mających kontakt z żywnością ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości
- opcjonalnie obsługiwana za pomocą pedału nożnego (pedał jest w zestawie z urządzeniem)
- gumowe antypoślizgowe nóżki
- 4 lejki o średnicach: 16, 22, 32 i 38 mm
- maksymalna wysokość urządzenia z wysuniętym tłokiem - 104 cm
Specyfikacja
- Wymiary: 395x300x720 mm
- Materiał: stal nierdzewna 304
- Zastosowanie: do przyrządzania wyrobów wędliniarskich
- Zawartość zestawu: nadziewarka do kiełbas|dysza x4
- Pojemność: 10 l
- Średnica dyszy: 16|22|32|38 mm
- Masa: 25 kg
- Napięcie: 220-230 V a.c.
- Moc: 120 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Łatwe czyszczenie: tak
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 395x300x720 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 304 |
| Zastosowanie | do przyrządzania wyrobów wędliniarskich |
| Zawartość zestawu | nadziewarka do kiełbas, dysza x4 |
| Pojemność | 10 l |
| Średnica dyszy | 16, 22, 32, 38 mm |
| Masa | 25 kg |
| Napięcie | 220-230 V a.c. |
| Moc | 120 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Marka |
Podobne produkty
Mieszarka ręczna do farszu na kiełbasę 18 l
931,35 zł (757,20 zł netto)
NADZIEWARKA DO KIEŁBAS 3L POZIOMA
493,99 zł (401,62 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 10L Wariant podstawowy
1105,09 zł (898,45 zł netto)
Inni klienci kupili również
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 5L Wariant podstawowy
769,72 zł (625,79 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas PROFI LINE 3L Wariant podstawowy
645,48 zł (524,78 zł netto)
Nadziewarka do kiełbas Profi Line 7L Wariant podstawowy
832,35 zł (676,71 zł netto)













