MIKSER PLANETARNY 10L
3453,99 zł (2808,12 zł netto)
Mikser planetarny
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Mikser planetarny marki YATO YG-03025 o pojemności 10L.
Mikser przeznaczony jest do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Napędzany jest silnikiem o mocy 500W, zasilany prądem 220~240V / 50Hz, za pomocą przekładni zębatkowej, która gwarantuje bardzo długą żywotność mechanizmu i użytkowania. Przeniesienie napędu odbywa się za pomocą paska napędowego, co znacznie ułatwia jego wymianę podczas akcji serwisowych.
Posiada trzy prędkości pracy 110 / 178 / 355 obr/min dzięki czemu można swobodnie dostosować tryb pracy w zależności od potrzeb. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki któremu następuje automatyczne przerwanie pracy.
Mikser o wymiarach 680x460x370mm waży 63kg. Korpus wykonany z aluminium i stali malowany w kolorze srebrnym, a kopuła złotym metalicznym jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Natomiast dzieża oraz akcesoria dodatkowe zrobione są ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością.
Dzieża o pojemności 10L i średnicy wewnętrznej 245mm opuszczana jest za pomocą dźwigni, co umożliwia jej demontaż, wyładunek ciasta oraz umycie. Mikser posiada dodatkowe zabezpieczenie przeciw uruchomieniu go z opuszczoną dziężą. Dodatkowym zabezpieczniem jest także automatyczne wyłączenie urządzenia przy próbie otworzenia osłony ochronnej.
Mikser w zestawie posiada akcesoria dodatkowe:
- hak do mieszania ciast lekkich,
- rózgę do ubijania piany,
- mieszadło do ubijania piany.
Mikser planetarny przeznaczony do:
- wyrabiania ciast lekkich,
- ubijania piany,
- mieszania farszu.
Specyfikacja
- Wymiary: 680x460x370 mm
- Zawartość zestawu: mikser|misa|osłona|hak do wyrabiania ciast lekkich|rózga do ubijania piany|mieszadło do farszu
- Maks. obroty: 110/178/355 min⁻¹
- Materiał obudowy: żeliwo|aluminium
- Masa: 63 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 500 W
- Stopień ochrony: IPX0
- Cyfrowy panel sterowania: nie
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: ubijanie|mieszanie
- Pojemność misy: 10 l
- Średnica misy: 245/275 mm
- Liczba poziomów prędkości: 3
- Materiał misy: stal nierdzewna
- Przekładnia: paskowa
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach: tak
- Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną: tak
- Sposób podnoszenia misy: za pomocą dźwigni
- Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką): 1.5 kg
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 680x460x370 mm |
| Zawartość zestawu | mikser, misa, osłona, hak do wyrabiania ciast lekkich, rózga do ubijania piany, mieszadło do farszu |
| Maks. obroty | 110/178/355 min⁻¹ |
| Materiał obudowy | żeliwo, aluminium |
| Masa | 63 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 500 W |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Cyfrowy panel sterowania | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | ubijanie, mieszanie |
| Pojemność misy | 10 l |
| Średnica misy | 245/275 mm |
| Liczba poziomów prędkości | 3 |
| Materiał misy | stal nierdzewna |
| Przekładnia | paskowa |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem na wysokich obrotach | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą z otwartą osłoną | tak |
| Sposób podnoszenia misy | za pomocą dźwigni |
| Maks. obciążenie misy wsadem suchym (mąką) | 1.5 kg |
| Marka |
Podobne produkty
Mikser ręczny 350 ze zmienną prędkością i ramieniem miksującym 250mm, HENDI, czarny, 230V/350W, o100x666mm Wariant podstawowy
908,11 zł (738,30 zł netto)
Miesiarka spiralna 32 l ze stałą głowicą i dzieżą Wariant podstawowy
5356,76 zł (4355,09 zł netto)
MIKSER SPIRALNY 20L Z UCHYLNĄ GŁOWICĄ
6252,99 zł (5083,73 zł netto)
Inni klienci kupili również
Mikser ręczny 350 ze zmienną prędkością i ramieniem miksującym 300mm, HENDI, Kitchen Line, czarny, 230V/350W, o100x716mm Wariant podstawowy
948,52 zł (771,15 zł netto)
Mikser ręczny Hendi 400 - ze zmienną prędkością Wariant podstawowy
1948,56 zł (1584,20 zł netto)
Mikser planetarny 7l Mikser planetarny 7L
3073,85 zł (2499,07 zł netto)







