ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY PANINI W PEŁNI PŁASKI 44CM 2,2KW
845,99 zł (687,80 zł netto)
Grill kontaktowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOGrill kontaktowy "Panini" o mocy 2,2kW marki YATO YG-04558.
Grill YATO jest urządzeniem niezbędnym na każdej kuchni. Przeznaczony jest do szybkiego przygotowywania hamburgerów, mięs, ryb, tortili, tostów, panini czy warzyw.
Żeliwna płyta grillowa o wymiarach 345x230mm, płaska na górze i dole, pozwala na jednoczesne obustronne smażenie wielu produktów.
Grzałka o mocy 2,2kW sterowana jest za pomocą potencjometru umieszczonego na płycie frontowej. Możliwe jest ustawienie temperatury pracy w zakresie 50~300℃. Zainstalowany bryzgoszczelny wyłącznik pozwala na wyłączenie grilla, gdy jest on nieużywany, bez konieczności odłączania kabla zasilającego z sieci. Grill zasilany jest prądem o napięciu 230V~50Hz.
Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu grill jest szybki w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo z przodu zainstalowana jest rynienka na tłuszcz i wszelkiego rodzaju odpadki po grillowaniu. Istnieje możliwość łatwego wyciągnięcia jej i umycia. W skład wyposażenia wchodzi dodatkowo miedziana szczotka druciana, którą można czyścić płytę grillową, bez obaw o zarysowanie jej powierzchni. Urządzenie posiada wygodną, nienagrzewającą się plastikową rękojeść.
Grill YATO ma wymiary 440x370x190mm i waży 18kg, klasa ochrony IPX3.
Specyfikacja
- Wymiary: 440x370x190 mm
- Zakres temperatury pracy: 50~300 ˚C
- Materiał rękojeści: tworzywo sztuczne
- Zawartość zestawu: grill|miedziana szczotka do czyszczenia
- Rodzaj: pojedynczy
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 18 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 2200 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Wysuwana taca na tłuszcz: tak
- Rozmiar płyty grzewczej: 360x230 mm
- Rodzaj powierzchni płyty: gładka (góra i dół)
- Dopasowanie płyt grzewczych do wysokości opiekanych produktów: tak
- Wyłącznik bryzgoszczelny: tak
- Materiał płyty grzewczej: żeliwo
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 440x370x190 mm |
| Zakres temperatury pracy | 50~300 ˚C |
| Materiał rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | grill, miedziana szczotka do czyszczenia |
| Rodzaj | pojedynczy |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 18 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 2200 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Wysuwana taca na tłuszcz | tak |
| Rozmiar płyty grzewczej | 360×230 mm |
| Rodzaj powierzchni płyty | gładka (góra i dół) |
| Dopasowanie płyt grzewczych do wysokości opiekanych produktów | tak |
| Wyłącznik bryzgoszczelny | tak |
| Materiał płyty grzewczej | żeliwo |
| Marka |
Podobne produkty
ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY RYFLOWANY 32CM 1,8KW
693,99 zł (564,22 zł netto)
ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY PANINI W PEŁNI RYFLOWANY 44CM 2,2KW
917,99 zł (746,33 zł netto)
PODWÓJNY GRILL KONTAKTOWY RYFLOWANY 58CM, 3,6KW
1235,99 zł (1004,87 zł netto)







