ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY RYFLOWANY 32CM 1,8KW
801,99 zł (652,02 zł netto)
Grill kontaktowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOGrill kontaktowy pojedynczy o mocy 1,8kW marki YATO YG-04555.
Grill YATO jest urządzeniem niezbędnym na każdej kuchni. Przeznaczony jest do szybkiego przygotowywania hamburgerów, mięs, ryb, tortili, tostów czy warzyw.
Żeliwna płyta grillowa o wymiarach 230x225mm, ryflowana na górze i dole, pozwala na jednoczesne obustronne smażenie wielu produktów.
Grzałka o mocy 1,8kW sterowana jest za pomocą potencjometru umieszczonego na płycie frontowej. Możliwe jest ustawienie temperatury pracy w zakresie 50~300℃. Zainstalowany bryzgoszczelny wyłącznik pozwala na wyłączenie grilla, gdy jest on nieużywany, bez konieczności odłączania kabla zasilającego z sieci. Grill zasilany jest prądem o napięciu 230V~50Hz.
Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu grill jest szybki w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo z przodu zainstalowana jest rynienka na tłuszcz i wszelkiego rodzaju odpadki po grillowaniu. Istnieje możliwość łatwego wyciągnięcia jej i umycia. W skład wyposażenia wchodzi dodatkowo miedziana szczotka druciana, którą można czyścić płytę grillową, bez obaw o zarysowanie jej powierzchni. Urządzenie posiada wygodną, nienagrzewającą się plastikową rękojeść.
Grill YATO ma wymiary 310x370x205mm i waży 15kg, klasa ochrony IPX3.
Specyfikacja
- Wymiary: 310x370x205 mm
- Zakres temperatury pracy: 50~300 ˚C
- Materiał rękojeści: tworzywo sztuczne
- Zawartość zestawu: grill|miedziana szczotka do czyszczenia
- Rodzaj: pojedynczy
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 15 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1800 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Wysuwana taca na tłuszcz: tak
- Rozmiar płyty grzewczej: 240x230 mm
- Rodzaj powierzchni płyty: ryflowana (góra i dół)
- Dopasowanie płyt grzewczych do wysokości opiekanych produktów: tak
- Wyłącznik bryzgoszczelny: tak
- Materiał płyty grzewczej: żeliwo
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 310x370x205 mm |
| Zakres temperatury pracy | 50~300 ˚C |
| Materiał rękojeści | tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu | grill, miedziana szczotka do czyszczenia |
| Rodzaj | pojedynczy |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 15 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1800 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Wysuwana taca na tłuszcz | tak |
| Rozmiar płyty grzewczej | 240×230 mm |
| Rodzaj powierzchni płyty | ryflowana (góra i dół) |
| Dopasowanie płyt grzewczych do wysokości opiekanych produktów | tak |
| Wyłącznik bryzgoszczelny | tak |
| Materiał płyty grzewczej | żeliwo |
| Marka |
Podobne produkty
Grill kontaktowy PANINI - ryflowany Wariant podstawowy
908,11 zł (738,30 zł netto)
Grill gazowy NG ruszt stalowy nastawny pojedynczy Fagor B-G905
9860,60 zł (8016,75 zł netto)
Grill kontaktowy PANINI - ryflowano-gładki Wariant podstawowy
958,62 zł (779,37 zł netto)
Inni klienci kupili również
Płyta grillowa CHROMOWA, elektryczna 800x930x290, Fagor FT-E910 CLR
17831,00 zł (14496,75 zł netto)
Płyta grillowa 1/2 gładka, 1/2 ryflowana Wariant podstawowy
1529,35 zł (1243,37 zł netto)
Płyta grillowa elektryczna z termostatem 2/3 gładka 1/3 ryflowana Fagor FT-E910 LR
13896,54 zł (11298,00 zł netto)






