WITRYNA GRZEWCZA NASTAWNA 120L
1869,99 zł (1520,32 zł netto)
Witryna grzewcza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna grzewcza YATO została zaprojektowana z myślą o lokalach gastronomicznych, które potrzebują efektywnego utrzymywania temperatury potraw przygotowanych do ekspozycji lub wydanych do serwisu kelnerskiego. Solidna obudowa ze stali nierdzewnej w połączeniu ze szklanymi szybami gwarantuje trwałość, łatwość czyszczenia i nowoczesny design, sprawdzając się w restauracjach, bufetach, jak i strefach self-service.
Urządzenie pozwala utrzymać temperaturę w zakresie 30-90 °C, zapewniając potrawom optymalne warunki przechowywania. Przesuwne tylne drzwi ułatwiają szybki dostęp podczas obsługi, a trzy półki o wytrzymałości do 15 kg każda oferują przestrzeń do eksponowania różnych dań w sposób uporządkowany.
Witryna jest wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED, regulację temperatury oraz cztery stabilne nóżki, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę podczas użytkowania. Zaokrąglone krawędzie zwiększają bezpieczeństwo i wygodę obsługi. Dostępna w dwóch wariantach, sprawdzi się zarówno w mniejszych punktach gastronomicznych, jak i większych lokalach.
- regulacja temperatury w zakresie 30-90℃
- posiada zbiornik na wodę umożliwiający utrzymanie wilgotności potraw
- obudowa ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym
- szklane szyby
- 3 półki wykonane z wysokiej jakości stali Q195 z chromowanym wykończeniem
- maksymalne obciążenie każdej półki do 15 kg
- wymiary półek: 636 x 335 mm, 636 x 367 mm, 636 x 398 mm
- przesuwne szklane drzwi
- 4 szerokie nóżki zapewniające stabilność
- oświetlenie LED o mocy 2 W
- zaokrąglone krawędzie
Specyfikacja
- Wymiary: 678x568x686 mm
- Zakres temperatury pracy: 30~90 ˚C
- Pojemność: 120 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: srebrny
- Masa: 35 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1100 W
- Stopień ochrony: IPX4
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 636x335|636x367|636x398 mm
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 4.75 A
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 15 kg
- Moc lampy LED: 2 W
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: przesuwne
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał witryny: stal nierdzewna|szkło
- Materiał półki: stal Q195
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 678x568x686 mm |
| Zakres temperatury pracy | 30~90 ˚C |
| Pojemność | 120 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | srebrny |
| Masa | 35 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1100 W |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 636×335, 636×367, 636×398 mm |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 4.75 A |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 15 kg |
| Moc lampy LED | 2 W |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | przesuwne |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał witryny | stal nierdzewna, szkło |
| Materiał półki | stal Q195 |
| Marka |
Podobne produkty
GRZAŁKA DO PODGRZEWACZY 400W
75,99 zł (61,78 zł netto)
TACA KELNERSKA PROSTOKĄTNA 430X300MM PP
9,99 zł (8,12 zł netto)
PODGRZEWACZ ROLL TOP OKRĄGŁY 35CM 6L
354,99 zł (288,61 zł netto)
Inni klienci kupili również
DOZOWNIK DO SOKÓW POJEDYNCZY 8L
285,99 zł (232,51 zł netto)
SZCZYPCE DO LODU 150MM
4,99 zł (4,06 zł netto)
WARNIK DO WODY 10L
288,99 zł (234,95 zł netto)








