WITRYNA CHŁODNICZA NADSTAWNA 8X1/4 GN
2286,99 zł (1859,34 zł netto)
Witryna chłodnicza nadstawna
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Witryna chłodnicza nadstawna 8x1/4 GN marki YATO YG-05323.
Nadstawna witryna chłodnicza marki YATO utrzymuje właściwą temperaturę przechowywanych składników do przygotowywania potraw: pizzy, sałatek, kanapek, itp. Natomiast nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu restauracjach, pizzeriach, barach czy hotelach.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Nadstawka wykonana jest ze szkła hartowanego.
Witryna chłodnicza YATO o wymiarach 1800 x 335 x 435 mm mieści 8 pojemników GN 1/4 o max głębokości 150 mm.
Boczny agregat chłodniczy o mocy 110 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Witryna pracuje w zakresie temperatur +2~+8°C. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego oraz funkcja automatycznego odszraniania zapewnia bardzo efektywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna.
Zestaw nie zawiera pojemników GN.
Specyfikacja
- Wymiary: 1800x335x435 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: GN 1/4 x8
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Masa: 32 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 110 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 0.8 A
- Chłodzenie: statyczne
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 35 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Materiał witryny: hartowane szkło
- Maks. głębokość pojemników GN: 150 mm
- Grubość izolacji ścianki: 30 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1800x335x435 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | GN 1/4 x8 |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 32 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 110 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 0.8 A |
| Chłodzenie | statyczne |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 35 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Materiał witryny | hartowane szkło |
| Maks. głębokość pojemników GN | 150 mm |
| Grubość izolacji ścianki | 30 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Nadstawka chłodnicza na pojemniki 1/4 GN, ze szklaną osłoną
3951,07 zł (3212,25 zł netto)
Nadstawka chłodnicza na pojemniki 1/4 GN, ze szklaną osłoną
5393,86 zł (4385,25 zł netto)
Nadstawa chłodnicza GN 1/3 7 x GN 1/3
2521,30 zł (2049,84 zł netto)
Inni klienci kupili również
Nadstawa chłodnicza GN 1/3 6x GN1/3
2302,10 zł (1871,63 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA NADSTAWNA 6X1/3 GN
2043,99 zł (1661,78 zł netto)
Nadstawa chłodnicza GN 1/3 9x GN1/3
2849,60 zł (2316,75 zł netto)





