WITRYNA CHŁODNICZA DO BUTELEK 2-DRZWIOWA
2750,99 zł (2236,58 zł netto)
Witryna chłodnicza do butelek 2-drzwiowa
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza do butelek 2-drzwiowa marki YATO YG-05355.
Witryna o wymiarach 920 x 515 x 905 mm ma pojemność użytkowa komory 227 L. Przeznaczona jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C.
Idealnie nadaje się do przechowywania napojów w butelkach i puszkach. Szczególnie polecana jest do punków gastronomicznych i handlowo-usługowych.
Tylny agregat chłodniczy o mocy 200 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a i dedykowany jest do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1063 kWh, klasa klimatyczna F. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada obieg powietrza wymuszony wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali malowanej proszkowo na czarno co nadaje witrynie elegancki wygląd. Ścianki wnętrze wykonane są z aluminium, a komora posiada podświetlenie LED z osobnym włącznikiem, dzięki któremu przechowywane produkty mogą być dodatkowo wyeksponowane.
Witryna posiada 2 drzwi samozamykające wykonane ze szkła hartowanego. Dodatkowo wyposażone są one w zamek na kluczyk umożliwiający zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą. W środu zainstalowane są 4 półki chromowane o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu.
Specyfikacja
- Wymiary: 920x515x905 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 102 kg
- Napięcie: 220 - 240 V a.c.
- Moc: 200 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 4
- Rozmiar półki: 835x350 mm
- Prąd znamionowy: 1.5 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Materiał ścianki: aluminium
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 8 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 45 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 2
- Rodzaj drzwi: z hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem|samozamykające z zamkiem
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Średnie roczne zużycie energii: 1063.25 kWh/rok
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał półki: stal
- Grubość izolacji ścianki: 32 mm
- Pojemność całkowita: 253 l
- Pojemność użytkowa: 227 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 920x515x905 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 102 kg |
| Napięcie | 220 – 240 V a.c. |
| Moc | 200 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 4 |
| Rozmiar półki | 835×350 mm |
| Prąd znamionowy | 1.5 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Materiał ścianki | aluminium |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 8 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 45 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Rodzaj drzwi | z hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem, samozamykające z zamkiem |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Średnie roczne zużycie energii | 1063.25 kWh/rok |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał półki | stal |
| Grubość izolacji ścianki | 32 mm |
| Pojemność całkowita | 253 l |
| Pojemność użytkowa | 227 l |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna mroźnicza nastawna, Arktic, 220-240V/210W, 800x680x(H)670mm Wariant podstawowy
4592,09 zł (3733,41 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 610L, 230V/500W, 1824x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
12850,97 zł (10447,94 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna, 58 l, Arktic, biały, 230V/170W, 444x397x(H)795mm
1942,49 zł (1579,26 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza 5x GN 1/3, Arktic, 230V/160W, 1307x450x(H)330mm Wariant podstawowy
2795,05 zł (2272,40 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 280L Czarna
4352,68 zł (3538,76 zł netto)
Witrynka podwójna Wariant podstawowy
313,14 zł (254,59 zł netto)











