WITRYNA CHŁODNICZA DO BUTELEK 2 DRZWI PRZESUWANE
2958,99 zł (2405,68 zł netto)
Witryna chłodnicza do butelek 2-drzwiowa
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza do butelek z 2 drzwiami przesuwanymi marki YATO YG-05356.
Witryna o wymiarach 920 x 515 x 905mm ma pojemność komory 227 L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C.
Idealnie nadaje się do przechowywania napojów w butelkach i puszkach. Szczególnie polecana jest do punków gastronomicznych i handlowo-usługowych.
Tylny agregat chłodniczy o mocy 200 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a i dedykowany jest do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Średnie roczne zużycie energii wynosi 781 kWh. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50 Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada obieg powietrza wymuszony wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Obudowa zewnętrzna wykonana jest ze stali malowanej proszkowo na czarno co nadaje witrynie elegancki wygląd. Ścianki wnętrze wykonane są z aluminium, a komora posiada podświetlenie LED z osobnym włącznikiem, dzięki któremu przechowywane produkty mogą być dodatkowo wyeksponowane.
Witryna posiada 2 drzwi przesuwane wykonane ze szkła hartowanego. Dodatkowo wyposażone są one w zamek na kluczyk umożliwiający zabezpieczenie zawartości przed kradzieżą. W środu zainstalowane są 4 półki chromowane o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu.
Specyfikacja
- Wymiary: 920x515x905 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 227 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 102 kg
- Napięcie: 220 - 240 V a.c.
- Moc: 200 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 4
- Rozmiar półki: 835x350 mm
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Materiał ścianki: aluminium
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 8 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 45 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 2
- Rodzaj drzwi: z hartowanego szkła|przesuwne|samozamykające z zamkiem
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Średnie roczne zużycie energii: 781 kWh/rok
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał półki: stal
- Grubość izolacji ścianki: 32 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 920x515x905 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 227 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 102 kg |
| Napięcie | 220 – 240 V a.c. |
| Moc | 200 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 4 |
| Rozmiar półki | 835×350 mm |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Materiał ścianki | aluminium |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 8 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 45 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Rodzaj drzwi | z hartowanego szkła, przesuwne, samozamykające z zamkiem |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Średnie roczne zużycie energii | 781 kWh/rok |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał półki | stal |
| Grubość izolacji ścianki | 32 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 610L, 230V/500W, 1824x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
12850,97 zł (10447,94 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 120L Wariant podstawowy120L
3005,16 zł (2443,22 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 98L 98L biała
2214,22 zł (1800,18 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna do wina 72 butelki Fagor CWC-300
6980,56 zł (5675,25 zł netto)
Witryna do wina 144 butelki Fagor CWC-600
13849,49 zł (11259,75 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 410L, 230V/490W, 1224x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
9541,76 zł (7757,53 zł netto)











