WITRYNA CHŁODNICZA 98L 46X41X112 CZARNA
1765,99 zł (1435,76 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATO
Specyfikacja
- Wymiary: 460x410x1120 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 98 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 40 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 4
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.6 A
- Chłodzenie: statyczne
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 3 x2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 41 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 460x410x1120 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 98 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 40 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 4 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.6 A |
| Chłodzenie | statyczne |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 3 x2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 41 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Witrynka rolltop dwufunkcyjna, pojedyncza, HENDI, 465x315x(H)195mm Wariant podstawowy
273,75 zł (222,56 zł netto)
Witryna mroźnicza nastawna, Arktic, 220-240V/210W, 800x680x(H)670mm Wariant podstawowy
4592,09 zł (3733,41 zł netto)
Lodówka na napoje 2-drzwiowa 228 l Wariant podstawowy
2704,14 zł (2198,49 zł netto)
Inni klienci kupili również
Barowy stół chłodniczy dwudrzwiowy witryna 264 l Fagor RBBC-2 GD
10269,27 zł (8349,00 zł netto)
Lodówka na napoje 3-drzwiowa 338 l Wariant podstawowy
3827,41 zł (3111,72 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 78L 78L biała
2029,37 zł (1649,89 zł netto)






