WITRYNA CHŁODNICZA 78L 42X38X96 BIAŁA
1929,99 zł (1569,10 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO wolnostojąca o pojemności 78L w kolorze białym o wymiarze 428x386x960mm. Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli, jogurtów czy różnego rodzaju napojów orzeźwiających, a także sałatek czy drobnych przekąsek. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach, barach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED z dwóch stron eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Witryna chłodnicza YATO ma pojemność 78L i posiada trzy wzmacniane i powlekane ochronnym PVC półki w rozmiarze 357x310 mm o regulowanej wysokości mocowania, wymiar wewnętrzny witryny to 397*353*610mm. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych. Wykonane są one z dwuwarstwowych szyb hartowanych, podobnie jak szyba frontowa i boczne. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Ponad to chłodzenie wymuszone gwarantuje równomierne rozprowadzenie powietrza wewnątrz całej witryny zapewniając równą temperaturę na każdej półce. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1003 kWh. Sterowanie witryną odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury. Kawiarnie, cukiernie, hotele, restauracje, bary, punkty handlowe, sklepy spożywcze
Specyfikacja
- Wymiary: 428x386x960 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 78 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: biały
- Masa: 33.8 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 180 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 3
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.2 A
- Chłodzenie: wymuszone
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 4 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 40 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Zanussi
- Średnie roczne zużycie energii: 818 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 428x386x960 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 78 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | biały |
| Masa | 33.8 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 180 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 3 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.2 A |
| Chłodzenie | wymuszone |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 4 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 40 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Zanussi |
| Średnie roczne zużycie energii | 818 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna chłodnicza 3-półkowa, Arktic, 650L, 230V/490W, 1200x833x(H)1460mm Wariant podstawowy
10000,36 zł (8130,37 zł netto)
Witryna do wina 72 butelki Fagor CWC-300
6980,56 zł (5675,25 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 78L 78L biała
2029,37 zł (1649,89 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza, Arktic, 220-240V/190W, 1800x420x(H)265mm Wariant podstawowy
3342,54 zł (2717,51 zł netto)
Witrynka chłodząca UNIQ, HENDI, designed by Robert Bronwasser, GN 1/1, zielony, 593x389x(H)147mm, Prostokątny Wariant podstawowy
371,73 zł (302,22 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 98L 98L biała
2214,22 zł (1800,18 zł netto)







