WITRYNA CHŁODNICZA 73L 50X50X106 CZARNA
3772,99 zł (3067,47 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza okrągła YATO nastawna o pojemności 73L w kolorze czarnym. Model YG-05090 został wyposażony w obrotowe półki. Obrót półek włącza i wyłącza się osobnym włącznikiem Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli czy różnego rodzaju napojów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane dwustronne oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Nadstawka chłodnicza YATO ma pojemność 73L i posiada cztery chromowane obrotowe półki. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych. Wykonane są one z podwójnego szkła hartowanego, podobnie jak zaokrąglona szyba przednia. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur +2~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1435 kWh. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 504x504x1060 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 73 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 45 kg
- Napięcie: 230 V a.c.
- Moc: 170 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie|wentylacja zewnętrzna zapobiegająca parowaniu szyb
- Liczba półek: 4
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.45 A
- Chłodzenie: wymuszone
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Rodzaj półki: obrotowa
- Klasa klimatyczna: N
- Moc lampy LED: 1.5 x2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 48 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Zanussi
- Średnie roczne zużycie energii: 1252 kWh/rok
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
- Średnica półki: 305 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 504x504x1060 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 73 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 45 kg |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Moc | 170 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie, wentylacja zewnętrzna zapobiegająca parowaniu szyb |
| Liczba półek | 4 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.45 A |
| Chłodzenie | wymuszone |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Rodzaj półki | obrotowa |
| Klasa klimatyczna | N |
| Moc lampy LED | 1.5 x2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 48 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Zanussi |
| Średnie roczne zużycie energii | 1252 kWh/rok |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Średnica półki | 305 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna chłodnicza nastawna Wariant podstawowy 68L
1997,04 zł (1623,61 zł netto)
Witryna mroźnicza nastawna, Arktic, 220-240V/210W, 800x680x(H)670mm Wariant podstawowy
4592,09 zł (3733,41 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 510L, 230V/490W, 1524x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
10918,58 zł (8876,89 zł netto)
Inni klienci kupili również
Lodówka na napoje 2-drzwiowa 228 l Wariant podstawowy
2704,14 zł (2198,49 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 280L Czarna
4352,68 zł (3538,76 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 410L, 230V/490W, 1224x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
9541,76 zł (7757,53 zł netto)






