WITRYNA CHŁODNICZA 69L 46X41X90 CZARNA
1742,99 zł (1417,07 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOProfesjonalne urządzenie chłodnicze polecane do pubów, hoteli, restauracji, cukierni, kawiarni i sklepów spożywczych. Przeznaczone do ekspozycji słodkich wypieków, deserów i koktajli, napojów orzeźwiających, a także sałatek i drobnych przekąsek.
Nowoczesne wzornictwo zapewnia estetyczną ekspozycję produktów, a wysokiej jakości surowce - trwałość i efektywną, niezawodną i enegrooszczędną pracę.
- podwójne hartowane szyby z 4 stron
- obudowa w kolorze czarnym ze stali nierdzewnej
- uchwylne drzwi z uchwytem z dwuwarstwowego hartowanego szkła
- solidne stalowe półki z regulacją wysokości mocowania, powlekane PVC
- maks. obciążenie półek: 10 kg
- oświetlenie LED
- automatyczne odszranianie
- elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury
- zakres temperatury chłodzenia: od 0 do +12°C
- czynnik chłodniczy: R290
- zasilanie: 220-240 V~ 50 Hz
Specyfikacja
- Wymiary: 460x410x900 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 69 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 35 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 3
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.6 A
- Chłodzenie: statyczne
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 2 x2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 37 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 460x410x900 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 69 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 35 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 3 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.6 A |
| Chłodzenie | statyczne |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 2 x2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 37 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Witrynka chłodząca UNIQ, HENDI, designed by Robert Bronwasser, GN 1/1, biały, 593x389x(H)147mm, Prostokątny Wariant podstawowy
371,73 zł (302,22 zł netto)
Witryna chłodnicza okrągła 360 l Wariant podstawowy
9757,93 zł (7933,28 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna, 58 l, Arktic, czarny, 230V/170W, 444x397x(H)795mm Wariant podstawowy
1944,51 zł (1580,90 zł netto)
Inni klienci kupili również
Lodówka na napoje 2-drzwiowa 228 l Wariant podstawowy
2704,14 zł (2198,49 zł netto)
Witryna chłodnicza 550 l
11271,11 zł (9163,50 zł netto)






