WITRYNA CHŁODNICZA 5X1/2 GN 180X42,6X29,6
3826,99 zł (3111,37 zł netto)
Witryna chłodnicza do sushi
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO do sushi 5x1/2GN Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji sushi, tapas czy różnego rodzaju starterów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu restauracjach czy hotelach. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Nadstawka chłodnicza YATO mieści 5 pojemników GN 1/2 40 mm ze stali nierdzewnej, które są zawarte w zestawie. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem przesuwanych drzwiczek szklanych. Wykonane są one ze szkła hartowanego, podobnie jak panoramiczna zaokrąglona szyba przednia. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego z górną dyszą parową oraz funkcją automatycznego rozmrażania zapewnia bardzo efektywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1075 kWh. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 1800x426x296 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Zawartość zestawu: witryna|pojemnik GN 1/2 x5
- Pojemność: GN 1/2 x5 (132 l)
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 45 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 190 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 1
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.4 A
- Chłodzenie: statyczne z górną dyszą parową
- Oświetlenie: LED
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 45 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: przesuwne
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Średnie roczne zużycie energii: 890 kWh/rok
- Rodzaj bocznego agregatu: Zanussi
- Materiał witryny: hartowane szkło
- Maks. głębokość pojemników GN: 40 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1800x426x296 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Zawartość zestawu | witryna, pojemnik GN 1/2 x5 |
| Pojemność | GN 1/2 x5 (132 l) |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 45 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 190 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 1 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.4 A |
| Chłodzenie | statyczne z górną dyszą parową |
| Oświetlenie | LED |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 45 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | przesuwne |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Średnie roczne zużycie energii | 890 kWh/rok |
| Rodzaj bocznego agregatu | Zanussi |
| Materiał witryny | hartowane szkło |
| Maks. głębokość pojemników GN | 40 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna chłodnicza 3-półkowa, Arktic, 300L, 230V/480W, 650x833x(H)1460mm 300 l
8313,43 zł (6758,89 zł netto)
Witryna chłodnicza 5x GN 1/3, Arktic, 230V/160W, 1307x450x(H)330mm Wariant podstawowy
2795,05 zł (2272,40 zł netto)
Barowy stół chłodniczy trzydrzwiowy witryna 413 l Fagor RBBC-3 GD
10915,94 zł (8874,75 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza nastawna, 58 l, Arktic, biały, 230V/170W, 444x397x(H)795mm
1942,49 zł (1579,26 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 120L Wariant podstawowy120L
3005,16 zł (2443,22 zł netto)
Lodówka na napoje 3-drzwiowa 338 l Wariant podstawowy
3827,41 zł (3111,72 zł netto)






