WITRYNA CHŁODNICZA 59L 46X41X82 CZARNA
1407,99 zł (1144,71 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATO
Specyfikacja
- Wymiary: 460x410x820 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 59 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 32 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 2
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.6 A
- Chłodzenie: statyczne
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 1.7 x2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 35 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 460x410x820 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 59 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 32 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 2 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.6 A |
| Chłodzenie | statyczne |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 1.7 x2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 35 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna mroźnicza nastawna, Arktic, 220-240V/210W, 800x680x(H)670mm Wariant podstawowy
4592,09 zł (3733,41 zł netto)
Witryna chłodnicza 5x GN 1/3, Arktic, 230V/160W, 1307x450x(H)330mm Wariant podstawowy
2795,05 zł (2272,40 zł netto)
Lodówka na napoje 2-drzwiowa 228 l Wariant podstawowy
2704,14 zł (2198,49 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza nastawna 160L Wariant podstawowy 160L
3292,04 zł (2676,46 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 78L 78L czarny
2029,37 zł (1649,89 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 98L Czarna
2214,22 zł (1800,18 zł netto)






