WITRYNA CHŁODNICZA 400L 65X65X190 CZARNA
8857,99 zł (7201,62 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO wolnostojąca o pojemności 400L w kolorze czarnym o wymiarze 650x650x1908mm. Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli, jogurtów czy różnego rodzaju napojów orzeźwiających, a także sałatek czy drobnych przekąsek. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED z czterech stron eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Witryna chłodnicza YATO ma pojemność 400L i posiada dwie wzmacniane i chromowane półki o regulowanej wysokości mocowania. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych. Wykonane są one z dwuwarstwowych szyb hartowanych, podobnie jak szyba frontowa i boczne. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R290. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcją automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Ponad to chłodzenie wymuszone gwarantuje równomierne rozprowadzenie powietrza wewnątrz całej witryny zapewniając równą temperaturę na każdej półce. Średnie roczne zużycie energii wynosi 2002 kWh. Sterowanie witryną odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury. Dodatkowo zainstalowany jest wyłącznik zasilania umożliwiający uruchomienie lub wyłączenie witryny w każdym momencie bez konieczności odłączania jej od zasilania. Witryna YATO o mocy 636W ma wymiary 650x650x1908mm. Pomimo tak dużych gabarytów jej ustawienie w dowolnym miejscu jest bardzo łatwe i wygodne. Dzięki specjalnej konstrukcji kółek witrynę można przestawić bez najmniejszego wysiłku w wyznaczone miejsce. Natomiast wykręcane nóżki stabilizują witrynę oraz umożliwiają wypoziomowanie jej.
Specyfikacja
- Wymiary: 650x650x1908 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 400 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 175 kg
- Napięcie: 230 V a.c.
- Moc: 636 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba kółek: 4
- Liczba półek: 3
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.8 A
- Chłodzenie: wymuszone
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 1.5 x4 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 90 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Embraco
- Średnie roczne zużycie energii: 2002 kWh/rok
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 650x650x1908 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 400 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 175 kg |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Moc | 636 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba kółek | 4 |
| Liczba półek | 3 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.8 A |
| Chłodzenie | wymuszone |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 1.5 x4 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 90 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Embraco |
| Średnie roczne zużycie energii | 2002 kWh/rok |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Lodówka barowa z podświetlanym panelem, 2-drzwiowa, Arktic, 512L, czarny, 220-240V/510W, 1120x610x(H)1965mm Wariant podstawowy
5152,71 zł (4189,20 zł netto)
Lodówka na napoje 3-drzwiowa 338 l Wariant podstawowy
3827,41 zł (3111,72 zł netto)
Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138 l Wariant podstawowy
2110,18 zł (1715,59 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza 550 l
11271,11 zł (9163,50 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 300L, 230V/480W, 994x677x(H)1230mm 300 l
7886,14 zł (6411,50 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 160L Wariant podstawowy 160L
3292,04 zł (2676,46 zł netto)











