WITRYNA CHŁODNICZA 350L 65X80X144 CZARNA
8357,99 zł (6795,11 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO wolnostojąca o pojemności 350L w kolorze czarnym o wymiarze 650x805x1445mm. Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli, jogurtów czy różnego rodzaju napojów orzeźwiających, a także sałatek czy drobnych przekąsek. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED pod spodem każdej z półek eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Witryna chłodnicza YATO ma pojemność 300L i posiada trzy półki szklane o regulowanej wysokości mocowania. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych. Wykonane są one z dwuwarstwowych szyb hartowanych, podobnie jak szyba frontowa i boczne. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0 ~ 12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R290. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia powietrzem obiegowym oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Ponad to chłodzenie obiegowe gwarantuje równomierne rozprowadzenie powietrza wewnątrz całej witryny zapewniając równą temperaturę na każdej półce. Średnie roczne zużycie energii wynosi 2669 kWh. Sterowanie witryną odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury. Witryna YATO o mocy 450W ma wymiary 650x805x1445mm. Pomimo tak dużych gabarytów jej ustawienie w dowolnym miejscu jest bardzo łatwe i wygodne. Dzięki specjalnej konstrukcji kółek witrynę można przestawić bez najmniejszego wysiłku w wyznaczone miejsce. Natomiast wykręcane nóżki stabilizują witrynę oraz umożliwiają jej wypoziomowaniej.
Kawiarnie, cukiernie, hotele, bary, punkty sprzedaży, sklepy spożywcze
Specyfikacja
- Wymiary: 650x805x1445 mm
- Zakres temperatury pracy: 0~12 ˚C
- Pojemność: 350 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 135 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 450 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba kółek: 4
- Liczba półek: 3
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 2.75 A
- Chłodzenie: powietrzem obiegowym
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 12 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 140 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Embraco
- Średnie roczne zużycie energii: 2668 kWh/rok
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: szkło
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 650x805x1445 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0~12 ˚C |
| Pojemność | 350 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 135 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 450 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba kółek | 4 |
| Liczba półek | 3 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 2.75 A |
| Chłodzenie | powietrzem obiegowym |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 12 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 140 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Embraco |
| Średnie roczne zużycie energii | 2668 kWh/rok |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | szkło |
| Marka |
Podobne produkty
Lodówka na napoje 2-drzwiowa 228 l Wariant podstawowy
2704,14 zł (2198,49 zł netto)
Witryna chłodnicza nastawna 78L 78L czarny
2029,37 zł (1649,89 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witrynka podwójna Wariant podstawowy
313,14 zł (254,59 zł netto)
Witrynka roll-top, HENDI, GN 1/2, czarny, 325x265mm, Prostokątny Wariant podstawowy
123,24 zł (100,20 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA 100L 68X45X67 CZARNA
2718,99 zł (2210,56 zł netto)









