WITRYNA CHŁODNICZA 120L 70,2X56,8X68,6 SREBRNA
3291,99 zł (2676,41 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza YATO nastawna o pojemności 120L w kolorze srebrnym. Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli czy różnego rodzaju napojów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Nadstawka chłodnicza YATO ma pojemność 120L i posiada dwie chromowane półki o regulowanej wysokości. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem przesuwanych drzwiczek szklanych. Wykonane są one ze szkła hartowanego, podobnie jak panoramiczna zaokrąglona szyba przednia. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur 0~ +12°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia statycznego z górną dyszą parową oraz funkcją automatycznego rozmrażania zapewnia bardzo efektywną pracę, a jednocześnie jest energooszczędna. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1141 kWh. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 702x568x686 mm
- Zakres temperatury pracy: 0 ~ +12 ˚C
- Pojemność: 120 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: srebrny
- Masa: 57 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 160 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 2
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.4 A
- Chłodzenie: statyczne z górną dyszą parową
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 2 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 50 g
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: przesuwne
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Zanussi
- Średnie roczne zużycie energii: 958 kWh/rok
- Wykończenie półki: chromowana
- Materiał witryny: hartowane szkło
- Materiał półki: stal
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 702x568x686 mm |
| Zakres temperatury pracy | 0 ~ +12 ˚C |
| Pojemność | 120 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | srebrny |
| Masa | 57 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 160 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 2 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.4 A |
| Chłodzenie | statyczne z górną dyszą parową |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 2 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 50 g |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | przesuwne |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Zanussi |
| Średnie roczne zużycie energii | 958 kWh/rok |
| Wykończenie półki | chromowana |
| Materiał witryny | hartowane szkło |
| Materiał półki | stal |
| Marka |
Podobne produkty
Lodówka barowa z podświetlanym panelem, 2-drzwiowa, Arktic, 512L, czarny, 220-240V/510W, 1120x610x(H)1965mm Wariant podstawowy
5152,71 zł (4189,20 zł netto)
Lodówka na napoje 3-drzwiowa 338 l Wariant podstawowy
3827,41 zł (3111,72 zł netto)
Witryna do wina 144 butelki Fagor CWC-600
13849,49 zł (11259,75 zł netto)
Inni klienci kupili również
Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138 l Wariant podstawowy
2110,18 zł (1715,59 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 410L, 230V/490W, 1224x677x(H)1230mm Wariant podstawowy
9541,76 zł (7757,53 zł netto)
Witrynka rolltop podwójna, HENDI, 380x260x(H)355mm Wariant podstawowy
147,48 zł (119,90 zł netto)









