WITRYNA CHŁODNICZA 100L 48X48X103 CZARNA
3082,99 zł (2506,50 zł netto)
Witryna chłodnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOWitryna chłodnicza okrągła YATO nastawna o pojemności 100L w kolorze czarnym. Witryna chłodnicza marki YATO przeznaczona jest do ekspozycji ciast, tortów, koktajli czy różnego rodzaju napojów. Nowoczesne wzornictwo połączone z wysoką jakością surowców powoduję, że witryna chłodnicza YATO doskonale prezentuje się na froncie we wszelkiego typu cukierniach, kawiarniach, restauracjach czy punktach handlowych. Dodatkowo zainstalowane oświetlenie LED eksponuje prezentowane potrawy w bardzo atrakcyjny sposób zachęcając klientów do ich wyboru. Nadstawka chłodnicza YATO ma pojemność 100L i posiada trzy półki z hartowanego szkła o regulowanej wysokości. Dostęp do nich odbywa się za pośrednictwem otwieranych drzwiczek szklanych z funkcją samo-zamykania. Wykonane są one ze szkła hartowanego, podobnie jak zaokrąglona szyba przednia. Zapewnia to dużą wytrzymałość, a jednocześnie bardzo dobre właściwości izolujące. Witryna pracuje w zakresie temperatur +2~ +8°C wykorzystując czynnik chłodniczy R600a. Natomiast zastosowana technologia chłodzenia wymuszonego oraz funkcja automatycznego rozmrażania zapewniają bardzo efektywną pracę, a jednocześnie są energooszczędne. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1376 kWh. Sterowanie nadstawką odbywa się za pomocą sterownika elektronicznego z wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 480x480x1030 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 100 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Kolor: czarny
- Masa: 50 kg
- Napięcie: 230 V a.c.
- Moc: 210 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba półek: 3
- Regulacja temperatury: tak
- Prąd znamionowy: 1.35 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 10 kg
- Klasa klimatyczna: 6
- Moc lampy LED: 6 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 50 g
- Czynnik spieniający izolację: EPS
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|automatycznie zamykane
- Sterownik: elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem
- Rodzaj dolnego agregatu: Zanussi
- Średnie roczne zużycie energii: 1376 kWh/rok
- Materiał witryny: podwójne, hartowane szkło
- Materiał półki: hartowane szkło
- Średnica półki: 390 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 480x480x1030 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 100 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Kolor | czarny |
| Masa | 50 kg |
| Napięcie | 230 V a.c. |
| Moc | 210 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba półek | 3 |
| Regulacja temperatury | tak |
| Prąd znamionowy | 1.35 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 10 kg |
| Klasa klimatyczna | 6 |
| Moc lampy LED | 6 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 50 g |
| Czynnik spieniający izolację | EPS |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, automatycznie zamykane |
| Sterownik | elektroniczny z cyfrowym wyświetlaczem |
| Rodzaj dolnego agregatu | Zanussi |
| Średnie roczne zużycie energii | 1376 kWh/rok |
| Materiał witryny | podwójne, hartowane szkło |
| Materiał półki | hartowane szkło |
| Średnica półki | 390 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Witryna chłodnicza nastawna 98L 98L biała
2214,22 zł (1800,18 zł netto)
Lodówka na napoje 1-drzwiowa 138 l Wariant podstawowy
2110,18 zł (1715,59 zł netto)
Witryna chłodnicza 2-półkowa, Arktic, 300L, 230V/480W, 994x677x(H)1230mm 300 l
7886,14 zł (6411,50 zł netto)
Inni klienci kupili również
Witryna chłodnicza nastawna Czarna
1997,04 zł (1623,61 zł netto)
Witrynka rolltop podwójna, HENDI, 380x260x(H)355mm Wariant podstawowy
147,48 zł (119,90 zł netto)
WITRYNA CHŁODNICZA 100L 68X45X67 SREBRNA
2315,99 zł (1882,92 zł netto)








