URZĄDZENIE DO GOTOWANIA RYŻU 16,5L
874,99 zł (711,37 zł netto)
Urządzenie do gotowania ryżu
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Urządzenie do gotowania ryżu o pojemności 16,5L marki YATO.
Specjalistyczne urządzenie do gotowania ryżu z funkcją podtrzymania ciepła. Polecane jest szczególnie do restauracji serwujących sushi lub inne dania z ryżu, firm cateringowych oraz placówek zbiorowego żywienia.
Urządzenie posiada funkcję, dzięki której po zakończeniu gotowania automatycznie przechodzi w tryb podtrzymania ciepła. Pozwala to przez kilka godzin utrzymać wysoką temperaturę ryżu. Jest to szczególnie przydatne w restauracjach, które stopniowo wydają potrawy, nie muszą bowiem kilkakrotnie gotować ryżu, co stanowi dużą oszczędność czasu, pracy i minimalizuje koszty.
Urządzenie ma pojemność rzeczywistą 16,5L. Umożliwia to załadunek 5,5L suchego ryżu, co stanowi 30 porcji (po 180ml).
Zbiornik na ryż o średnicy 320mm i wysokości 210mm posiada wytłoczoną skalę, dzięki której widać ile znajduje się w nim ryżu. Ponadto jego powierzchnia wewnętrzna ma powłokę nieprzywierającą, co znacznie ułatwia i przyspiesza jego czyszczenie. Dodatkowo w zestawie znajduje się specjalna silikonowa mata zabezpieczająca przed przypaleniem i przywieraniem ryżu do dna.
Urządzenie ma wbudowany czujnik zabezpieczający przed pracą bez zbiornika. Dodatkowo zainstalowany jest wyjmowany pojemnik na skropliny.
Wysokej jakości obudowa ze stali nierdzewnej oraz rękojeści i zamknięcia wykonane z mocnego, wytrzymałego ABS gwarantują dłigotrwałe użytkowanie.
W zestawie znajduą się:
- mata zabezpieczająca przed przypaleniem
- miarka do ryżu
- łyżka do nakładania
- łopatka do mieszania
Specyfikacja
- Wymiary: 480x380x380 mm
- Materiał rękojeści: ABS
- Zawartość zestawu: urządzenie do gotowania ryżu|mata zabezpieczająca przed przypaleniem i przywieraniem ryżu do dna|miarka do ryżu|łyżka do nakładania|łopatka do mieszania
- Pojemność: 16.5 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna
- Masa: 9.6 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 1950 W
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Funkcje: automatyczne przejście w tryb podtrzymania ciepła po zakończeniu gotowania
- Kontrolki diodowe: tak
- Nieprzywierająca powłoka: tak
- Podziałka pojemności: tak
- Zabezpieczenie przed pracą bez zbiornika: tak
- Pojemnik na skropliny: tak
- Średnica pojemnika: 320 mm
- Wysokość pojemnika: 210 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 480x380x380 mm |
| Materiał rękojeści | ABS |
| Zawartość zestawu | urządzenie do gotowania ryżu, mata zabezpieczająca przed przypaleniem i przywieraniem ryżu do dna, miarka do ryżu, łyżka do nakładania, łopatka do mieszania |
| Pojemność | 16.5 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna |
| Masa | 9.6 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 1950 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Funkcje | automatyczne przejście w tryb podtrzymania ciepła po zakończeniu gotowania |
| Kontrolki diodowe | tak |
| Nieprzywierająca powłoka | tak |
| Podziałka pojemności | tak |
| Zabezpieczenie przed pracą bez zbiornika | tak |
| Pojemnik na skropliny | tak |
| Średnica pojemnika | 320 mm |
| Wysokość pojemnika | 210 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Patelnia elektryczna P25N I Spomasz Nakło
9731,76 zł (7912,00 zł netto)
Piec konwekcyjny nawilżaniem CHEFLUX MANUAL I 7 Blachy GN 1/1 I XV593 I UNOX
14561,74 zł (11838,81 zł netto)
Piec konwekcyjno- parowy gazowy ADVANCE DirectSteam 20GN-1/1
91640,23 zł (74504,25 zł netto)
Inni klienci kupili również
Piec konwekcyjny z nawilżaniem BAKERLUX & LINEMISS MANUAL I 4 Blachy 600x400 I XFT197 I UNOX
7707,21 zł (6266,02 zł netto)
Okap kondensacyjny do pieców 7 i 11 półkowych Millennial SMART Wariant podstawowy
6594,18 zł (5361,12 zł netto)
Piec konwekcyjno parowy nablatowy CHEFTOP-X Digital.ID I 6 Blachy GN 2/1 I XEDA-0621-EXRS-ET I UNOX
67872,32 zł (55180,75 zł netto)







