URZĄDZENIE DO GOTOWANIA MAKARONU
1044,99 zł (849,59 zł netto)
Urządzenie do gotowania makaronu
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOUrządzenie do gotowania makaronu o pojemności 8 litrów. Duża moc 3150 W oraz 4 oddzielne koszyki 124x114x(h)150 mm pozwalają przygotować indywidualne porcje makaronu.
- korpus wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201
- 4 niezależne koszyki ze stali nierdzewnej SS304
- pojemność: 8 l
- regulacja temperatury w zakresie 30-110˚C
- timer: 0-30 min
- termostat: 110℃
- kran spustowy
- stopień ochrony: IPX3
- klasa izolacji elektrycznej: I
- diodowe kontrolki
- wymiary: 550 x 470 x 380 mm
- wymiary koszyka: 124x114x(h)150 mm
- waga: 7 kg
Specyfikacja
- Wymiary: 550x470x380 mm
- Materiał: stal nierdzewna 304 (koszyki)
- Pojemność: 8 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Masa: 7 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 3150 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Częstotliwość: 50-60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Kontrolki diodowe: tak
- Temperatura robocza: 30-110 ˚C
- Ustawianie czasu (timer): tak|0-30 min
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 550x470x380 mm |
| Materiał | stal nierdzewna 304 (koszyki) |
| Pojemność | 8 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 7 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 3150 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Kontrolki diodowe | tak |
| Temperatura robocza | 30-110 ˚C |
| Ustawianie czasu (timer) | tak, 0-30 min |
| Marka |
Podobne produkty
Urządzenie do gotowania makaronu Wariant podstawowy
5711,32 zł (4643,35 zł netto)
Pokrywka do urządzenia do gotowania makaronu Wariant podstawowy
191,93 zł (156,04 zł netto)
Urządzenie do gotowania makaronu i pierogów, wolnostojące, HENDI, 10L, 330x600x(H)907mm Wariant podstawowy
6314,37 zł (5133,63 zł netto)
Inni klienci kupili również
Urządzenie do gotowania ryżu z funkcją gotowania na parze - 1,8 L Wariant podstawowy
196,98 zł (160,15 zł netto)
Urządzenie do gotowania ryżu i kaszy Budget Line 4,2 l
403,04 zł (327,67 zł netto)
Urządzenie do gotowania ryżu i kaszy Budget Line 10 l
651,54 zł (529,71 zł netto)










