
Tefcold SCL-222GMU+ – Ekskluzywna chłodziarka barowa
24882,99 zł (20230,07 zł netto)
Ekskluzywna chłodziarka barowa z kolorowym oświetleniem
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: TefcoldSeria Combi SCL-GMU+ marki Serrco to wyjątkowe możliwości prezentacji produktów. Dzięki systemowi kolorowego oświetlenia możesz za pomocą dołączonego pilota dostosować kolor i natężenie światła do atmosfery swojego baru. Otrzymujesz także wygodne rozwiązanie Serrco z wyjmowanym agregatem chłodniczym, skracające czas serwisowania z godzin do zaledwie kilku minut. Dzięki niemu napoje dla Twoich gości zawsze będą odpowiednio schłodzone.
Cechy produktu
- Wiele opcji personalizacji
- Ułatwiający serwisowanie wyjmowany agregat chłodniczy
- Szybkie chłodzenie
- Regulowane półki pełne
- Kolorowe oświetlenie LED na pilota
- Wnętrze/obudowa z blachy powlekanej
- Cyfrowy kontroler i wyświetlacz temperatury
- Chłodzenie wentylatorowe
- Opcjonalny zamek
Specyfikacja techniczna
| Masa brutto/netto | 148 / 133.5 kg |
|---|---|
| Wykończenie zewnętrzne | Antracyt RAL 7021 |
| Wykończenie wnętrza | Srebro |
| Wym. zewnętrzne (szer.×gł.×wys.) | 1720 x 560 x 820 mm |
| Wym. opakowania (szer.×gł.×wys.) | 1775 x 610 x 970 mm |
| Pojemność kontenera 12,2 m | 52 szt |
| GTIN / EAN | 5708181754945 |
| Wymiary dolnej półki | 1345 x 460 |
| Liczba i rodzaj drzwi | 3 drzwi szklane na zawiasach |
| Maks. obciążenie półek | 180 kg/m² |
| Kolor półki | Srebro |
| Wymiary półek | 370 x 428 mm |
| Liczba i rodzaj półek | 6 regulowane |
| Zakres temperatur | +2 do +10 °C |
| Pojemność brutto/netto | 455 / 422 l |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Stopy / nóżki | Regulowanych Stóp |
| Oświetlenie wewnętrzne | Oświetlenie LED |
| Blokada | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Elektroniczne |
| Rodzaj chłodzenia | Z funkcją wentylacji |
| Rodzaj odszraniania | Automatyczne |
| Chłodziwo | R290 |
| Ladunek chlodziwa | 80 g |
| Termometr | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Roczne zużycie energii | 605 kWh/rok |
| Zużycie energii | 1.65 kWh/24h |
| Moc wejściowa | 300 W |
| Napięcia / Częstotliwość | 220-240/50 V/Hz |
| Poziom hałasu | 41 dB(A) |
| Wym. wewnętrzne (szer.×gł.×wys.) | 1345.5 x 470 x 735 mm |
Dokumenty do pobrania
Informacje dodatkowe
| Waga | 133,5 kg |
|---|---|
| Masa brutto/netto | 148 / 133.5 kg |
| Wykończenie zewnętrzne | Antracyt RAL 7021 |
| Wykończenie wnętrza | Srebro |
| Wym. zewnętrzne (szer.×gł.×wys.) | 1720 x 560 x 820 mm |
| Wym. opakowania (szer.×gł.×wys.) | 1775 x 610 x 970 mm |
| Pojemność kontenera 12,2 m | 52 szt |
| GTIN / EAN | 5708181754945 |
| Wymiary dolnej półki | 1345 x 460 |
| Liczba i rodzaj drzwi | 3 drzwi szklane na zawiasach |
| Maks. obciążenie półek | 180 kg/m² |
| Kolor półki | Srebro |
| Wymiary półek | 370 x 428 mm |
| Liczba i rodzaj półek | 6 regulowane |
| Zakres temperatur | +2 do +10 °C |
| Pojemność brutto/netto | 455 / 422 l |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Stopy / nóżki | Regulowanych Stóp |
| Oświetlenie wewnętrzne | Oświetlenie LED |
| Blokada | Tak |
| Rodzaj kontrolera | Elektroniczne |
| Rodzaj chłodzenia | Z funkcją wentylacji |
| Rodzaj odszraniania | Automatyczne |
| Chłodziwo | R290 |
| Ladunek chlodziwa | 80 g |
| Termometr | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Roczne zużycie energii | 605 kWh/rok |
| Zużycie energii | 1.65 kWh/24h |
| Moc wejściowa | 300 W |
| Napięcia / Częstotliwość | 220-240/50 V/Hz |
| Poziom hałasu | 41 dB(A) |
| Wym. wewnętrzne (szer.×gł.×wys.) | 1345.5 x 470 x 735 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Tefcold SCL-2MU+ - Ekskluzywna chłodziarka barowa
16005,99 zł (13013,00 zł netto)
Tefcold CBC310G - Chłodziarka barowa
6510,99 zł (5293,49 zł netto)
Tefcold VOC100 - Chłodziarka na puszki
3597,99 zł (2925,20 zł netto)
Inni klienci kupili również
Tefcold SCL-222MU+ - Ekskluzywna chłodziarka barowa
22248,99 zł (18088,61 zł netto)
Tefcold SCL-22GMU+ - Ekskluzywna chłodziarka barowa
21999,99 zł (17886,17 zł netto)
Tefcold CBC310 - Chłodziarka barowa
6196,99 zł (5038,20 zł netto)