SZATKOWNICA ELEKTRYCZNA DO WARZYW DUŻY WLOT
2976,99 zł (2420,32 zł netto)
Szatkownica do warzyw
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOElektryczna szatkownica do warzyw przeznaczona do użytku profesjonalnego w zakładach gastronomicznych, restauracjach oraz firmach cateringowych. Silnik o mocy 550 W zapewnia wysoką wydajność.
W zestawie znajduje się 5 wymiennych tarcz o średnicy 205 mm krojących na:
- plastry 2 mm
- plastry 4 mm
- wiórki 3 mm
- wiórki 5 mm
- wiórki 7 mm
Załadunek warzyw możliwy jest poprzez główny, duży otwór wsadowy o średnicy 165 mm z wygodnym popychaczem dźwigniowym lub poprzez mały otwór okrągły o średnicy 55 mm z popychaczem ręcznym. Wysokość wylotu od podłoża wynosi 18 cm, umożliwiając podstawienie naczynia na pokrojone cząstki warzyw.
Korpus urządzenia wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium i magnezu z anodyzowaną powierzchnią. Dzięki temu urządzenie jest łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo specjalna tarcza osłania mechanizm obrotowy przed zabrudzeniem.
Szatkownica została zaprojektowana z dbałością o bezpieczeństwo pracy. Urządzenie posiada bryzgoszczelny wyłącznik bezpieczeństwa, odporny na zachlapanie wodą podczas pracy lub mycia. Dodatkowo mikrowyłącznik uniemożliwia pracę urządzenia po otwarciu klapy. Cztery nóżki antypoślizgowe zapewniają stabilność podczas pracy. W skład zestawu wchodzi szczotka do czyszczenia ze skrobakiem.
- moc: 550 W
- wymiary: 610 x 620 x 270 mm
- duży otwór wrzutowy: 165 mm
- mały otwór wrzutowy: 55 mm
- średnica tarczy: 205 mm
- masa: 25 kg
- napięcie: 220-240 V
- kompatybilne tarcze: YG-03140, YG-03141, YG-03142, YG-03143, YG-03144, YG-03145, YG-03146, YG-03147, YG-03148, YG-03149, YG-03150, YG-03151, YG-03152, YG-03153, YG-03154
Nie należy używać do krojenia mięsa/gotowanej żywności/miękkiej żywności.
Specyfikacja
- Wymiary: 610x620x270 mm
- Zastosowanie: do rozdrabniania surowych, twardych warzyw
- Wykończenie powierzchni: anodowana
- Zawartość zestawu: szatkownica|tarcza tnąca x5|szczotka do czyszczenia ze skrobakiem
- Rodzaj cięcia: plastry|wiórki
- Materiał ostrza: stal nierdzewna
- Kompatybilne z(e): YG-03140|YG-03141|YG-03142|YG-03143|YG-03144|YG-03145|YG-03146|YG-03147|YG-03148|YG-03149|YG-03150|YG-03151|YG-03152|YG-03153|YG-03154
- Materiał obudowy: aluminium|magnez
- Masa: 25 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 550 W
- Stopień ochrony: IPX3
- Rozmiar oczka: plastry: 2, 4|wiórki: 3, 5, 7 mm
- Stopka antypoślizgowa: tak
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Średnica tarczy: 205 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Średnica otworu wrzutowego: 55 mm
- Wyłącznik bezpieczeństwa: tak
- Materiał popychacza: tworzywo sztuczne
- Maks. rozmiar otworu wrzutowego: 165 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 610x620x270 mm |
| Zastosowanie | do rozdrabniania surowych, twardych warzyw |
| Wykończenie powierzchni | anodowana |
| Zawartość zestawu | szatkownica, tarcza tnąca x5, szczotka do czyszczenia ze skrobakiem |
| Rodzaj cięcia | plastry, wiórki |
| Materiał ostrza | stal nierdzewna |
| Kompatybilne z(e) | YG-03140, YG-03141, YG-03142, YG-03143, YG-03144, YG-03145, YG-03146, YG-03147, YG-03148, YG-03149, YG-03150, YG-03151, YG-03152, YG-03153, YG-03154 |
| Materiał obudowy | aluminium, magnez |
| Masa | 25 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 550 W |
| Stopień ochrony | IPX3 |
| Rozmiar oczka | plastry: 2, 4, wiórki: 3, 5, 7 mm |
| Stopka antypoślizgowa | tak |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Średnica tarczy | 205 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Średnica otworu wrzutowego | 55 mm |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | tak |
| Materiał popychacza | tworzywo sztuczne |
| Maks. rozmiar otworu wrzutowego | 165 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Tarcza do frytek 10
55,22 zł (44,89 zł netto)
Tarcza do wiórków 7
348,50 zł (283,33 zł netto)
Tarcze do szatkownic TOP LINE 300, 600 i 800 plastrów karbowanych 6
101,69 zł (82,67 zł netto)
Inni klienci kupili również
Tarcza do plastrów 1mm (3 noże na tarczy)
372,74 zł (303,04 zł netto)
Tarcze do szatkownic TOP LINE 300, 600 i 800 plastrów karbowanych 10
94,28 zł (76,65 zł netto)
Urządzenie wielofunkcyjne CK-35V, Sammic, 5,5L, 230V/1500W, 391x409x(H)552mm
14932,86 zł (12140,54 zł netto)






