SZAFA CHŁODNICZA PIEKARNICZA 737L
5784,99 zł (4703,24 zł netto)
Szafa chłodnicza piekarnicza
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOPojemne urządzenie z agregatem górnym oraz prowadnicami na blachy piekarnicze.
- obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 201
- zaokrąglone krawędzie komory wewnętrznej ułatwiające czyszczenie
- chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- automatyczne odszranianie
- elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem
- komora z oświetleniem LED
- regulowane nóżki w zakresie 140-200 mm
- 10 poziomów z prowadnicami (przeznaczonych na blachy piekarnicze) o wymiarach 600 x 800 mm i max. obciążeniu 40 kg każdy
- 34-stopniowa regulacja wysokości prowadnic
- drzwi samozamykające z zamkiem
- wymienne uszczelki magnetyczne
- klasa klimatyczna: 4
- średnie roczne zużycie energii wynosi 1093 kWh
- klasa energetyczna D
- czynnik chłodniczy: R290
- zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz
- pojemność brutto: 737 l
- pojemność uzytkowa: 612 l
- wymiary: 740 x 990 x 2010 mm
- waga: 134 kg
- zakres temperatur: -2 st. C - +8 st. C
Specyfikacja
- Wymiary: 740x990x2010 mm
- Zakres temperatury pracy: -2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 2010-2070 mm
- Masa: 134 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 295 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak|34-stopniowa regulacja wysokości prowadnic
- Prąd znamionowy: 1.8 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Liczba poziomów: 10
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 1 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 95 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Wysokość nóżek: 140-200 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 1092,5 kWh/rok
- Rozmiar blachy piekarniczej: 600x800 mm
- Maks. obciążenie blachy piekarniczej: 40 kg
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 55 mm
- Pojemność całkowita: 737 l
- Pojemność użytkowa: 612 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 740x990x2010 mm |
| Zakres temperatury pracy | -2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 2010-2070 mm |
| Masa | 134 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 295 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak, 34-stopniowa regulacja wysokości prowadnic |
| Prąd znamionowy | 1.8 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Liczba poziomów | 10 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 1 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 95 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wysokość nóżek | 140-200 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 1092,5 kWh/rok |
| Rozmiar blachy piekarniczej | 600×800 mm |
| Maks. obciążenie blachy piekarniczej | 40 kg |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 55 mm |
| Pojemność całkowita | 737 l |
| Pojemność użytkowa | 612 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy dwudrzwiowy z dwiema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HDD
11266,49 zł (9159,75 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-2S/R HH | 4 szuflady | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
10140,12 zł (8244,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK ze zlewem
14186,21 zł (11533,50 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy 3-drzwiowy bez rantu linia 700 Fagor RPS-3G NS
6581,12 zł (5350,50 zł netto)
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
18420,48 zł (14976,00 zł netto)








