SZAFA CHŁODNICZA GN 2/1 650L PRZESZKLONA
6204,99 zł (5044,71 zł netto)
Szafa chłodnicza przeszklona
Darmowa dostawa od 500 zł
Brak w magazynie
Szafa chłodnicza przeszklona
Szafa do przechowywania żywności z agregatem górnym oraz drzwiami z podwójnego, hartowanego szkła.
- obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 201
- zaokrąglone krawędzie komory wewnętrznej ułatwiające czyszczenie
- chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- automatyczne odszranianie
- elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem
- duży i wygodny uchwyt do otwierania drzwi
- komora chłodnicza z oświetleniem LED 12 W z niezależnym sterowaniem
- regulowane nóżki w zakresie 140-200 mm
- 3 powlekane półki o wymiarach 530 x 630 mm i max. obciążeniu 40 kg każda
- 22-stopniowa regulacja wysokości półek
- drzwi samozamykające z zamkiem
- wymienne uszczelki magnetyczne
- klasa klimatyczna: 4
- średnie roczne zużycie energii wynosi 1205 kWh
- czynnik chłodniczy: R290
- zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz
Specyfikacja
- Wymiary: 740x830x2010 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 2010-2070 mm
- Masa: 132 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 215 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak|22-stopniowa regulacja wysokości półek
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 534x650 mm
- Prąd znamionowy: 1.4 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED z niezależnym sterowaniem
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 12 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 95 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem|samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 2/1
- Wysokość nóżek: 140-200 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 1205 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 55 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 740x830x2010 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 2010-2070 mm |
| Masa | 132 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 215 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak, 22-stopniowa regulacja wysokości półek |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 534×650 mm |
| Prąd znamionowy | 1.4 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED z niezależnym sterowaniem |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 12 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 95 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem, samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 2/1 |
| Wysokość nóżek | 140-200 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 1205 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 55 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy Fagor CCP-4S/R HHHH | 8 szuflad | bez agregatu | 564 l | 2242x600x850 mm
18224,91 zł (14817,00 zł netto)
Stół chłodniczy sałatkowy 3-drzwiowy linia 700 Fagor RPS-3GP
7337,57 zł (5965,50 zł netto)
Stół chłodniczy sałatkowy 2-drzwiowy linia 700 Fagor RPS-2GP
5869,87 zł (4772,25 zł netto)
Inni klienci kupili również
Zespolony stół chłodniczy 700 GN1/1 do pizzy
11748,96 zł (9552,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami CCP-4S HHHD | FAGOR
16323,64 zł (13271,25 zł netto)
Stół chłodniczy z jednodrzwiowy z 6 szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-4S HHHD
17891,89 zł (14546,25 zł netto)









