STÓŁ CHŁODNICZY Z 6 SZUFLADAMI – LINIA 700
7483,99 zł (6084,54 zł netto)
Stół chłodniczy z 6 szufladami
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 6-szufladowy z blatem roboczym - linia 700 marki YATO YG-05281.
Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C. Doskonale nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych takich jak restauracje, bary, puby czy pizzerie.
Stół chłodniczy o wymiarach blatu 1365 x 700 mm i wysokości całkowitej 880 mm osadzony jest na nóżkach o wysokości 20 mm (bez regulacji wysokości). Pojemność brutto wynosi 368L, użytkowa 138L.
Model z 6 szufladami o wymiarach wewnętrznych 520 x 295 mm z wygodnymi uchwytami do otwierania. Umożliwiają przechowywanie pojemników GN 1/1 oraz butelek o wysokości max 155 mm. Otwory w bocznych ściankach szuflad umożliwiają swobodny przepływ powietrza zwiększając efektywność chłodzenia. Szuflady zainstalowane są na prowadnicach z łożyskami kulkowymi o specjalnej konstrukcji możliwiającej pełne wysunięcia oraz wyjęcie do mycia, co znacznie ułatwia dostęp do przechowywanych produktów. Wymienne uszczelki magnetyczne gwarantują szczelne zamknięcie.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd. Natomiast zaokrąglone krawędzie komory wewnętrznej bardzo łatwiają utrzymaniu jej w czystości.
Dolny agregat chłodniczy o mocy 240 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Średnie roczne zużycie energii wynosi 1797 kWh. Klasa energetyczna E. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Elektroniczny sterownik marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Specyfikacja
- Wymiary: 1365x700x880 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 880 mm
- Masa: 104 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 240 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak
- Liczba szuflad: 6
- Prąd znamionowy: 1.6 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Liczba nóżek: 4
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 65 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Wysokość nóżek: 20 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 1796.9 kWh/rok
- Rozmiar blatu roboczego: 1365x700 mm
- Rozmiar szuflady: 520x295 mm
- Szuflada: standard GN 1/1|samozamykająca|z możliwością pełnego wysunięcia i wyjęcia do mycia|z otworami w bocznych ściankach umożliwiających przepływ powietrza
- Maks. obciążenie szuflady: 40 kg
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 368 l
- Pojemność użytkowa: 138 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1365x700x880 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 880 mm |
| Masa | 104 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 240 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak |
| Liczba szuflad | 6 |
| Prąd znamionowy | 1.6 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Liczba nóżek | 4 |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 65 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wysokość nóżek | 20 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 1796.9 kWh/rok |
| Rozmiar blatu roboczego | 1365×700 mm |
| Rozmiar szuflady | 520×295 mm |
| Szuflada | standard GN 1/1, samozamykająca, z możliwością pełnego wysunięcia i wyjęcia do mycia, z otworami w bocznych ściankach umożliwiających przepływ powietrza |
| Maks. obciążenie szuflady | 40 kg |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 368 l |
| Pojemność użytkowa | 138 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy czterodrzwiowy przeszklony 600 Snack Concept Fagor CCP-4S GD
15365,16 zł (12492,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-2S/R HD | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
8571,87 zł (6969,00 zł netto)
Stół chłodniczy do pizzy 3-drzwiowy z szufladami Fagor CPZC-3G
18666,79 zł (15176,25 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy jednodrzwiowy z czterema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HHD
12834,74 zł (10434,75 zł netto)
Stół chłodniczy z jednodrzwiowy z 6 szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-4S HHHD
17891,89 zł (14546,25 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-3S/R HDD | 4 szuflady | 1 drzwi | bez agregatu | 416 l | 1717x600x850 mm
10232,37 zł (8319,00 zł netto)








