Stół chłodniczy z 4 szufladami i agregatem bocznym Wariant podstawowy
8110,39 zł (6593,81 zł netto)
Przewidywany czas dostawy: do 5 dni
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: Hendi– Obudowa wewnętrzna i zewnętrzna z wysokogatunkowej
stali nierdzewnej AISI 201 (tylna zewnętrzna ściana ze stali
galwanizowanej)
– Chłodzenie wymuszone, filtr przeciwpyłkowy
– Grubość izolacji: 60 mm (materiał: C5H10)
– Cyfrowy wyświetlacz, elektroniczny termostat
– Agregat chłodniczy EMBRACO
– Automatyczne odparowanie skroplin
– Klasa klimatyczna: 5 (232040, 232057) lub 4 (232064, 232699)
– Bezproblemowa praca urządzenia do temp. otoczenia 43°C
– Samozamykające się drzwi
– Wygodny profilowany uchwyt do otwierania drzwi
– 4 nieodkręcane nóżki ze stali nierdzewnej
z możliwością regulacji
– Rant 40 mm
-Wymiary komory 822x570x(H)580 mm
Informacje dodatkowe
| Pojemność (l) | 280 |
|---|---|
| Marka | |
| wymiary zewnętrzne | 1360x700x(H)850 |
| temperatura | 0/8°C |
| moc | 250 W |
| napięcie | 230 V |
| opis | * Maksymalna nosnosc półki ok. 40 kg (przy równomiernym obciazeniu) |
| categoryId | 493 |
| productCode | 233764 |
| largeSize | 0 |
| tillStockLasts | 0 |
| basePrice | 7999.00 |
| productId | 22134 |
Podobne produkty
Zamrażarka przeszklona płaska ARO-201/2 I BYFAL
2523,07 zł (2051,28 zł netto)
Zamrażarka przeszklona płaska ARO-501/2 I BYFAL
3229,88 zł (2625,92 zł netto)
Zamrażarka przeszklona płaska ARO-401/2 I BYFAL
3003,66 zł (2442,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Zamrażarka przeszklona z ukośną szybą ARO-306/2 I BYFAL
2823,98 zł (2295,92 zł netto)
Zamrażarka przeszklona z ukośną szybą ARO-506/2 I BYFAL
3292,66 zł (2676,96 zł netto)
Zamrażarka przeszklona płaska ARO-301/2 I BYFAL
2747,13 zł (2233,44 zł netto)
