STÓŁ CHŁODNICZY PIEKARNICZY 390L 2 DRZWIOWY
5078,99 zł (4129,26 zł netto)
Stół chłodniczy piekarniczy 2-drzwiowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy piekarniczy 2-drzwiowy z agregatem bocznym oraz półkami przystosowanymi do przechowywania blach piekarniczych.
- obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 201
- zaokrąglone krawędzie komory wewnętrznej ułatwiające czyszczenie
- chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- automatyczne odszranianie
- elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem
- wymiary blatu: 1510 x 800 mm
- regulowana wysokość: 845-905 mm
- powlekane półki o wymiarach 405 x 620 mm i max. obciążeniu 40 kg każda (jedna na drzwi)
- 14-stopniowa regulacja wysokości półek
- drzwi samozamykające
- wymienne uszczelki magnetyczne
- klasa klimatyczna: 4
- średnie roczne zużycie energii wynosi 941 kWh
- czynnik chłodniczy: R290
- zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz
- wymiary: 1510 x 800 x 845 mm
- waga: 110 kg
Specyfikacja
- Wymiary: 1510x800x845 mm
- Zakres temperatury pracy: -2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 845x905 mm
- Masa: 110 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 215 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak|14-stopniowa regulacja wysokości półek
- Liczba półek: 2
- Rozmiar półki: 408x630 mm
- Prąd znamionowy: 1.4 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: B
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 56 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 2
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Wysokość nóżek: 140-200 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 820.16 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Rozmiar blatu roboczego: 1510x800 mm
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 390 l
- Pojemność użytkowa: 300 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1510x800x845 mm |
| Zakres temperatury pracy | -2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 845×905 mm |
| Masa | 110 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 215 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak, 14-stopniowa regulacja wysokości półek |
| Liczba półek | 2 |
| Rozmiar półki | 408×630 mm |
| Prąd znamionowy | 1.4 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 56 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi i zamkiem |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wysokość nóżek | 140-200 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 820.16 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Rozmiar blatu roboczego | 1510×800 mm |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 390 l |
| Pojemność użytkowa | 300 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami
14755,39 zł (11996,25 zł netto)
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
13008,17 zł (10575,75 zł netto)
Stół chłodniczy trzydrzwiowy przeszklony 600 Snack Concept Fagor CCP-3S GD
11331,99 zł (9213,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami CCP-4S HHHD | FAGOR
16323,64 zł (13271,25 zł netto)
Zespolony stół chłodniczy 800 EN60x40 do pizzy
12560,76 zł (10212,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-2S/R HD | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
8571,87 zł (6969,00 zł netto)








