STÓŁ CHŁODNICZY 3-DRZWIOWY – LINIA 700
5004,99 zł (4069,10 zł netto)
Stół chłodniczy 3-drzwiowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 3-drzwiowy z blatem roboczym marki YATO YG-05300.
Stół chłodniczy o wymiarach 1365 x 700 x 870 mm ma pojemność brutto 368L, użytkową 219L.
Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C. Doskonale nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych takich jak restauracje, bary, puby czy pizzerie.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
Dolny agregat chłodniczy o mocy 240 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Średnie roczne zużycie energii 1825 kWh. Klasa energetyczne E.
Elektroniczny sterownik marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z samozamykającymi się drzwiami wyposażonymi w zamek oraz wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w zestawie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Specyfikacja
- Wymiary: 1365x700x870 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 870 mm
- Masa: 98 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 240 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: nie
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 333x530 mm
- Prąd znamionowy: 1.6 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Klasa efektywności energetycznej: E
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 78 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 3
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Średnie roczne zużycie energii: 1825 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Rozmiar blatu roboczego: 1365x700 mm
- Grubość izolacji ścianki: 35 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 368 l
- Pojemność użytkowa: 218.6 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1365x700x870 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 870 mm |
| Masa | 98 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 240 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | nie |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 333×530 mm |
| Prąd znamionowy | 1.6 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 78 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Średnie roczne zużycie energii | 1825 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Rozmiar blatu roboczego | 1365×700 mm |
| Grubość izolacji ścianki | 35 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 368 l |
| Pojemność użytkowa | 218.6 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy dwudrzwiowy z dwiema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HDD
11266,49 zł (9159,75 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-3S/R HDD | 4 szuflady | 1 drzwi | bez agregatu | 416 l | 1717x600x850 mm
10232,37 zł (8319,00 zł netto)
Stół chłodniczy dwudrzwiowy przeszklony 600 Snack Concept Fagor CCP-2S GD
9126,29 zł (7419,75 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy jednodrzwiowy z czterema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HHD
12834,74 zł (10434,75 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-3S HHH | 6 szuflad | 416 l | 0,203 kW | 2017x600x850 mm
14402,99 zł (11709,75 zł netto)
Stół chłodniczy z jednodrzwiowy z 6 szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-4S HHHD
17891,89 zł (14546,25 zł netto)








