STÓŁ CHŁODNICZY 3-DRZWIOWY DO PIZZY Z NADSTAWKĄ I BLATEM GRANITOWYM
6821,99 zł (5546,33 zł netto)
Stół chłodniczy do pizzy z granitowym blatem i szklaną nadstawką
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 3-drzwiowy marki YATO YG-05305 z blatem roboczym z granitu oraz nadstawką 6xGN1/4.
Stół chłodniczy do pizzy o wymiarach 1400 x 700 x 1020 mm ma pojemność komory 368 L. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi nadstawka o wymiarach 1400x335x435mm na pojemniki GN 6x1/4GN. Zestaw przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C.
Idealnie nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych do przygotowywania pizzy czy sałatek.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
Stół chłodniczy posiada dolny agregat chłodniczy o mocy 240 W i wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Nadstawka ma agregat chłodniczy o mocy 110 W i wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Średnie roczne zużycie energii 1294 kWh.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w zestawie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Masywny blat z granitu umożliwia przygotowywanie potraw i jest bardzo łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.
Góryna nadstawka przeznaczona jest na sześć pojemników GN1/4 o głębokości max 150 mm, które umożliwiają przechowywanie różnego typu dodatków i składników do pizzy czy sałatek. Pojemniki nie wchodzą w skład zestawu.
Specyfikacja
- Wymiary: 1400x700x1020 (stół)|1400x335x435 (nadstawka) mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 368 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Masa: 170 (stół)|27 (nadstawka) kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 240 (stół)|110 (nadstawka) W
- Materiał blatu roboczego: granit
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 3
- Rozmiar półki: 325x560 mm
- Prąd znamionowy: 1.6 (stół)|0.8 (nadstawka) A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Pokrywa: nie
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290 (stół)|R600a (nadstawka)
- Masa czynnika chłodzącego: 78 (stół)|35 (nadstawka) g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 3
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Średnie roczne zużycie energii: 1825 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Górny otwór na pojemniki GN: tak|GN 1/4 x6
- Nadstawka: tak
- Materiał nadstawki: hartowane szkło
- Grubość izolacji ścianki: 35 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1400x700x1020 (stół), 1400x335x435 (nadstawka) mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 368 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 170 (stół), 27 (nadstawka) kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 240 (stół), 110 (nadstawka) W |
| Materiał blatu roboczego | granit |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 3 |
| Rozmiar półki | 325×560 mm |
| Prąd znamionowy | 1.6 (stół), 0.8 (nadstawka) A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Pokrywa | nie |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 (stół), R600a (nadstawka) |
| Masa czynnika chłodzącego | 78 (stół), 35 (nadstawka) g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 3 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Średnie roczne zużycie energii | 1825 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Górny otwór na pojemniki GN | tak, GN 1/4 x6 |
| Nadstawka | tak |
| Materiał nadstawki | hartowane szkło |
| Grubość izolacji ścianki | 35 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy do pizzy 2 drzwiowy 800 blat granitowy Concept FAGOR CCP-2B GR
10557,09 zł (8583,00 zł netto)
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
18420,48 zł (14976,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami CCP-4S HHHD | FAGOR
16323,64 zł (13271,25 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
16132,68 zł (13116,00 zł netto)
Stół do przygotowywania pizzy/ konfigurowalny 800mm z blatem granitowym
19781,17 zł (16082,25 zł netto)
Stół chłodniczy z ośmioma szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-4S HHHH
19460,14 zł (15821,25 zł netto)









