STÓŁ CHŁODNICZY 2-DRZWIOWY Z POKRYWĄ
3016,99 zł (2452,84 zł netto)
Stół chłodniczy sałatkowy 2-drzwiowy
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy sałatkowy 2-drzwiowy z pokrywą marki YATO YG-05262.
Stół chłodniczy sałatkowy o wymiarach 900 x 700 x 876 mm ma pojemność komory 240 L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C.
Idealnie nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych do przygotowywania sałatek.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Rozkłada górna pokrywa uchylna także wykonana jest ze stali nierdzewnej.
Dolny agregat chłodniczy o mocy 170 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w zestawie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1.
Stół posiada blat pomocniczy wykonany z polietylenu oraz dodatkowo górny otwór na pojemniki GN 4x GN1/2 oraz 3xGN 1/6 o głębokości max 150 mm, które umożliwiają przechowywanie różnego typu dodatków i składników do sałatek. Pojemniki nie wchodzą w skład zestawu.
Specyfikacja
- Wymiary: 900x700x876 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 240 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Masa: 70 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 170 W
- Materiał blatu roboczego: PE
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba półek: 2
- Rozmiar półki: 325x560 mm
- Prąd znamionowy: 1.2 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Pokrywa: tak
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R600a
- Masa czynnika chłodzącego: 65 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 2
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Górny otwór na pojemniki GN: tak|GN 1/2 x4|GN 1/6 x3
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 900x700x876 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 240 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 70 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 170 W |
| Materiał blatu roboczego | PE |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba półek | 2 |
| Rozmiar półki | 325×560 mm |
| Prąd znamionowy | 1.2 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Pokrywa | tak |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R600a |
| Masa czynnika chłodzącego | 65 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Górny otwór na pojemniki GN | tak, GN 1/2 x4, GN 1/6 x3 |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy dwudrzwiowy ze zlewem 600 Snack Concept Fagor CCP-2S/S
9033,12 zł (7344,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-2S/R HD | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
8571,87 zł (6969,00 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-4S/R HHHH | 8 szuflad | bez agregatu | 564 l | 2242x600x850 mm
18224,91 zł (14817,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy SNACK ze zlewem
14186,21 zł (11533,50 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami
14755,39 zł (11996,25 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami BEZ AGREGATU
15088,41 zł (12267,00 zł netto)









