STÓŁ CHŁODNICZY 2-DRZWIOWY PRZESZKLONY – LINIA 700
5354,99 zł (4353,65 zł netto)
Stół chłodniczy 2-drzwiowy przeszklony
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy przeszklony – linia 700
Stół do przechowywania żywości z bocznym agregatem oraz drzwiami z podwójnego, hartowanego szkła.
- obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 201
- zaokrąglone krawędzie komory wewnętrznej ułatwiające czyszczenie
- wygodne, przykręcane uchwyty do otwierania drzwi
- chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- automatyczne odszranianie
- elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem
- komory chłodnicze z oświetleniem LED
- wymiary blatu: 1360 x 700 mm
- regulowana wysokość: 850-910 mm
- powlekane półki o wymiarach 330 x 530 mm i max. obciążeniu 40 kg każda (jedna na drzwi)
- 10-stopniowa regulacja wysokości półek
- drzwi samozamykające
- wymienne uszczelki magnetyczne
- klasa klimatyczna: 4
- średnie roczne zużycie energii wynosi 940 kWh
- czynnik chłodniczy: R290
- zasilanie: 220-240 V~ 50/60 Hz
- pojemność: 282l
Specyfikacja
- Wymiary: 1360x700x850 mm
- Zakres temperatury pracy: +2 ~ +8 ˚C
- Pojemność: 282 l
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Wysokość: 850-910 mm
- Masa: 108 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 215 W
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Regulowany: tak|10-stopniowa regulacja wysokości półek
- Liczba półek: 2
- Rozmiar półki: 333x530 mm
- Prąd znamionowy: 1.3 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Oświetlenie: LED
- Liczba nóżek: 4
- Materiał nóżki: stal nierdzewna
- Zaokrąglone krawędzie: tak
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Moc lampy LED: 3.5 W
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 65 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 1
- Rodzaj drzwi: z podwójnego, hartowanego szkła|uchylne|z uchwytem|samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Wysokość nóżek: 140-200 mm
- Średnie roczne zużycie energii: 940 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Rozmiar blatu roboczego: 1360x700 mm
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 1360x700x850 mm |
| Zakres temperatury pracy | +2 ~ +8 ˚C |
| Pojemność | 282 l |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Wysokość | 850-910 mm |
| Masa | 108 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 215 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Regulowany | tak, 10-stopniowa regulacja wysokości półek |
| Liczba półek | 2 |
| Rozmiar półki | 333×530 mm |
| Prąd znamionowy | 1.3 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Oświetlenie | LED |
| Liczba nóżek | 4 |
| Materiał nóżki | stal nierdzewna |
| Zaokrąglone krawędzie | tak |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Moc lampy LED | 3.5 W |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 65 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 1 |
| Rodzaj drzwi | z podwójnego, hartowanego szkła, uchylne, z uchwytem, samozamykające z wymiennymi uszczelkami magnetycznymi |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Wysokość nóżek | 140-200 mm |
| Średnie roczne zużycie energii | 940 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Rozmiar blatu roboczego | 1360×700 mm |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy SNACK Fagor CCP-2S/R HD | bez agregatu | 268 l | 1192x600x850 mm
8571,87 zł (6969,00 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-4S/R HHHD | 6 szuflad | 1 drzwi | bez agregatu | 564 l | 2242x600x850 mm
16656,66 zł (13542,00 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK ze zlewem
10697,31 zł (8697,00 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy trzydrzwiowy piekarniczy 800 Concept Fagor CCP-3B
12994,34 zł (10564,50 zł netto)
Stół chłodniczy 3-drzwiowy bez rantu linia 700 Fagor RPS-3G NS
6581,12 zł (5350,50 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami BEZ AGREGATU
13520,16 zł (10992,00 zł netto)







