STÓŁ CHŁODNICZY 2-DRZWIOWY DO PIZZY Z 7 SZUFLADAMI I BLATEM GRANITOWYM
7347,99 zł (5973,98 zł netto)
Stół chłodniczy do pizzy z granitowym blatem i 7 szufladami
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOStół chłodniczy 2-drzwiowy z 7 szufladami marki YATO YG-05275 z blatem roboczym z granitu.
Stół chłodniczy do pizzy o wymiarach 2025 x 800 x 1000mm ma pojemność brutto 580 L, użytkową 300L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur -2~+80C.
Idealnie nadaje się do wszelkiego typu punków gastronomicznych do przygotowywania pizzy czy sałatek.
Obudowa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 gwarantuje elegancki wygląd, a jednocześnie jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
Boczny agregat chłodniczy o mocy 215 W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240 V ~50 Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Średnie roczne zużycie energii 941 kWh. Klasa energetyczna C.
Urządzenie posiada chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem oraz funkcję automatycznego odszraniania.
Model z samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w zestawie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40 kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1. Poza tym z lewej strony znajduje się 7 niechłodzonych szuflad, które idealnie nadają się do przechowywania niezbędnych w pracy przyborów, przypraw czy pojemników.
Masywny blat z granitu z rantem bocznym i tylnym umożliwia przygotowywanie potraw i jest bardzo łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.
Stół osadzony jest na 6 kółkach skrętnych, z czego 3 frontowe posiadają hamulce.
Specyfikacja
- Wymiary: 2025x800x1000 mm
- Zakres temperatury pracy: -2 ~ +8 ˚C
- Materiał obudowy: stal nierdzewna 201
- Masa: 332 kg
- Napięcie: 220-240 V a.c.
- Moc: 215 W
- Materiał blatu roboczego: granit
- Częstotliwość: 50 Hz
- Klasa izolacji elektrycznej: I
- Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A)
- Moc akustyczna: <80 dB(A)
- Funkcje: automatyczne odszranianie
- Liczba szuflad: 7
- Liczba kółek: 6
- Liczba kółek z hamulcem: 3
- Liczba półek: 2
- Rozmiar półki: 408x630 mm
- Prąd znamionowy: 1.3 A
- Chłodzenie: z obiegiem wymuszonym wentylatorem
- Pokrywa: nie
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Maks. obciążenie półki: 40 kg
- Klasa klimatyczna: 4
- Rodzaj czynnika chłodzącego: R290
- Masa czynnika chłodzącego: 56 g
- Czynnik spieniający izolację: C5H10
- Liczba drzwi: 2
- Rodzaj drzwi: uchylne|samozamykające
- Sterownik: elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem
- Komora: standard GN 1/1
- Średnie roczne zużycie energii: 940.61 kWh/rok
- Wykończenie półki: powlekana PVC
- Grubość izolacji ścianki: 60 mm
- Grubość izolacji drzwi: 35 mm
- Pojemność całkowita: 580 l
- Pojemność użytkowa: 300 l
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Wymiary | 2025x800x1000 mm |
| Zakres temperatury pracy | -2 ~ +8 ˚C |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 201 |
| Masa | 332 kg |
| Napięcie | 220-240 V a.c. |
| Moc | 215 W |
| Materiał blatu roboczego | granit |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa izolacji elektrycznej | I |
| Ciśnienie akustyczne | <70 dB(A) |
| Moc akustyczna | <80 dB(A) |
| Funkcje | automatyczne odszranianie |
| Liczba szuflad | 7 |
| Liczba kółek | 6 |
| Liczba kółek z hamulcem | 3 |
| Liczba półek | 2 |
| Rozmiar półki | 408×630 mm |
| Prąd znamionowy | 1.3 A |
| Chłodzenie | z obiegiem wymuszonym wentylatorem |
| Pokrywa | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Maks. obciążenie półki | 40 kg |
| Klasa klimatyczna | 4 |
| Rodzaj czynnika chłodzącego | R290 |
| Masa czynnika chłodzącego | 56 g |
| Czynnik spieniający izolację | C5H10 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Rodzaj drzwi | uchylne, samozamykające |
| Sterownik | elektroniczny marki Dixell z cyfrowym wyświetlaczem |
| Komora | standard GN 1/1 |
| Średnie roczne zużycie energii | 940.61 kWh/rok |
| Wykończenie półki | powlekana PVC |
| Grubość izolacji ścianki | 60 mm |
| Grubość izolacji drzwi | 35 mm |
| Pojemność całkowita | 580 l |
| Pojemność użytkowa | 300 l |
| Marka |
Podobne produkty
Stół chłodniczy jednodrzwiowy z czterema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HHD
11800,62 zł (9594,00 zł netto)
Stół chłodniczy jednodrzwiowy z czterema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HHD
12834,74 zł (10434,75 zł netto)
Stół chłodniczy SNACK z drzwiami i szufladami CCP-4S HHHD | FAGOR
16323,64 zł (13271,25 zł netto)
Inni klienci kupili również
Stół chłodniczy dwudrzwiowy z dwiema szufladami 600 Snack Concept Fagor CCP-3S HDD
11266,49 zł (9159,75 zł netto)
Stół chłodniczy do pizzy 3-drzwiowy z szufladami Fagor CPZC-3G
18666,79 zł (15176,25 zł netto)
Stół chłodniczy Fagor CCP-3S/R HHH | 6 szuflad | bez agregatu | 416 l | 1717x600x850 mm
13368,87 zł (10869,00 zł netto)









