SITO CHIŃSKIE STOŻKOWE SIATKOWE GĘSTE 120MM
16,99 zł (13,81 zł netto)
Sito chińskie
Darmowa dostawa od 500 zł
Na stanie
Producent: YATOŁyżka cedzakowa Yato. Zewnętrzna średnica cedzaka wynosi 120 mm i posiada rant wzmacniający. Natomiast rękojeść o długości 15,5 cm wykonana jest z drutów o grubości 4 mm. Dzięki temu łyżka jest bardzo wytrzymała.
Cedzak posiada drobne oczka o rozmiarze: 0,5 mm x 0,5 mm.
- wykonana jest z wysokiej jakosci stali nierdzewnej 18/8
- chromowana powierzchnia znacznie ułatwia czyszczenie i utrzymanie jej w czystości
- dodatkowo można je myć w zmywarkach
Specyfikacja
- Materiał: stal nierdzewna 18/8
- Zastosowanie: do przygotowywania sosów, kastardów, puree, zup
- Wykończenie powierzchni: chromowana
- Rodzaj: drobne sito
- Średnica: 120 mm
- Rozmiar oczka: 0.5x0.5 mm
- Uchwyt: tak
- Długość całkowita: 310 mm
- Łatwe czyszczenie: tak
- Długość rękojeści: 155 mm
- Możliwość mycia w zmywarce: tak
- Średnica pręta: 4 mm
Informacje dodatkowe
| Waga | Array kg |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna 18/8 |
| Zastosowanie | do przygotowywania sosów, kastardów, puree, zup |
| Wykończenie powierzchni | chromowana |
| Rodzaj | drobne sito |
| Średnica | 120 mm |
| Rozmiar oczka | 0.5×0.5 mm |
| Uchwyt | tak |
| Długość całkowita | 310 mm |
| Łatwe czyszczenie | tak |
| Długość rękojeści | 155 mm |
| Możliwość mycia w zmywarce | tak |
| Średnica pręta | 4 mm |
| Marka |
Podobne produkty
Deska do krojenia uniwersalna z uchwytem 300x200
30,30 zł (24,63 zł netto)
Deska do krojenia deska do krojenia 500x350
123,24 zł (100,20 zł netto)
Krajalnica Kitchen Line 300 Wariant podstawowy
3110,21 zł (2528,63 zł netto)
Inni klienci kupili również
Deska do krojenia z wycięciem 355x250
54,55 zł (44,35 zł netto)
Deska do krojenia HACCP 450x300 żółta do surowego drobiu
42,43 zł (34,50 zł netto)
Deska do krojenia HACCP - GN 1/1 niebieska do ryb
74,75 zł (60,77 zł netto)


